دستاوردهای نیروی انتظامی مثال زدنی است/ نیازمند بهره گیری از توانمندی و دانش پلیس ایران هستیم

معاون وزیر کشور سوریه با تقدیر از مواضع شرافتمندانه و استکبارستیزجمهوری اسلامی ایران، گفت: دستاوردهای نیروی انتظامی مثال زدنی و نیازمند بهره گیری از توانمندی و دانش پلیس ایران هستیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرلشگر ” خالد عبدالله خضر ” در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی ضمن تقدیر از حسن استقبال پلیس ایران اظهار کرد: روابط و تعامل جمهوری عربی سوریه و جمهوری اسلامی ایران متمایز است.

وی افزود: از بدو شکل گیری انقلاب شکوهمند اسلامی، جمهوری اسلامی ایران در اتفاقات و رویدادهای منطقه حضور فعال و منطقی داشته و ایران در خط مقدم مبارزه با استکبار است.

معاون وزیر کشور سوریه با تأکید بر لزوم توسعه و تقویت روابط دو کشور، ادامه داد: بحران و تحرکات تروریست ها در سوریه ناشی از توطئه سازی آمریکا و استکبار است و این جنگ ظالمانه علیه سوریه در راستای تأمین منافع استکبار تحمیل شد.

وی با تقدیر از حمایت های ایران در مبارزه با تروریسیم خاطر نشان کرد: استکبار مترصد فرصت جولان در کشورهای اسلامی است و تجزیه بلاد اسلامی هدف آمریکا و اسرائیل می باشد.

خالد عبدالله خضر تأکید کرد: محور مقاومت سوریه با پشتیبانی و حمایت دولت ایران تداوم خواهد داشت و حمایت و همراهی ایران از سوریه، نوید دهنده پیروزی و موفقیت است.

معاون وزیر کشور سوریه با اشاره به توانمندی های مطلوب نیروی انتظامی ، مطرح کرد:این دستاوردها مثال زدنی و بیانگر برنامه ریزی و آموزش مستمر در این مجموعه است.

وی اضافه کرد: نیازمند بهره گیری از تجارب، توانمندی ها و دستاوردهای پلیس ایران هستیم.

خالد عبدالله خضر با تقدیر از مواضع شرافتمندانه و استکبارستیز جمهوری اسلامی ایران، خاطر نشان کرد: وحدت کشورهای اسلامی راهبرد شکست و نابودی استکبار و دشمنان است.

گفتنی است، معاون وزیر کشور سوریه و هیئت همراه طی سفر به ایران از بخش های مختلف نیروی انتظامی بازدید کردند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *