بازدید مدیرعامل بانک سپه از واحد کشت و صنعت در منطقه صفر مرزی

 مدیرعامل بانک سپه به همراه مهندس سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی از طرح عظیم کشت و صنعت پارس بیستون در منطقه صفر مرزی قصر شیرین استان کرمانشاه بازدید کردند.
 به گزارش سادس به نقل از روابط عمومی بانک سپه، در این بازدید که مدیرعامل بانک سپه را افخمی مدیر عامل بانک صنعت و معدن,رحیمی معاون استاندار کرمانشاه، هیئت دوادیان عضو هیأت مدیره، جلالی نظری مشاور مدیرعامل و رئیس اداره کل روابط عمومی همچنین جعفرزاده رئیس اداره کل بررسی طرح ها و مدیر شعب بانک سپه استان کرمانشاه همراهی می کردند، چقازردی این پروژه را الگویی موفق دانست که می تواند در بخش های دیگر استان نیز مورد استفاده قرار گیرد.
رئیس هیأت مدیره بانک سپه با بیان اینکه این بانک با توجه به اثرگذاری پروژه فوق در توسعه آبادانی و اشتغال استان، در آن شرکت کرده است، اظهار داشت: خوشبختانه با اجرای پروژه های اینچنینی استان کرمانشاه و شهرستان قصر شیرین در حال تبدیل شدن به قطب اقتصادی منطقه است.
مدیرعامل بانک سپه کل اعتبار پروژه را ۲۴۰۰ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: ۱۵۰۰ میلیارد ریال از کل اعتبار فوق را بانک سپه و مابقی را بنیاد مستضعفان تأمین خواهد کرد.
براساس این گزارش پروژه عظیم و ملی کشت وصنعت پارس بیستون در زمینی به مساحت ۳ هزار هکتار در سال ۹۱ آغاز و در سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.
با راه اندازی کامل این پروژه ملی انواع محصولات گرمسیری و مرکبات همچون انگور و خرما تولید خواهد شد.
میزان اشتغال زایی پروژه فوق بیش از هزار نفر ثابت و ۶۰۰ نفر بصورت فصلی خواهد بود، همچنین سد مخزنی این مجموعه به ظرفیت ۲۶ میلیون متر مکعب آبگیری و آماده بهره برداری است.
دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *