ایران حامی کشورهای استکبارستیز / مقاومت ملت و دولت سوریه؛ قابل تقدیر و موجب ناامیدی دشمنان است/ اعلام آمادگی نیروی انتظامی برای انتقال دانش و مهارت پلیسی به سوریه

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران حامی کشورهای استکبار ستیز است، گفت: امروز محور مقاومت ” سوریه ” است و مقاومت،پایداری ملت و دولت سوریه قابل تقدیر و موجب ناامیدی دشمنان است.

به گزارش سادس ، سردار ” حسین اشتری” در دیدار با معاون وزیر کشور و هیئت همراه ضمن خیرمقدم اظهار کرذ: مردم ایران علاقه ویژه و خاصی به مردم سوریه و اماکن متبرکه در این کشور دارند.

وی با بیان اینکه روابط و تعامل ایران و سوریه سابقه دیرینه و مستمر دارد، افزود: در جنگ تحمیلی صدام علیه ایران، اکثر کشورها حامی و پشتیبان عراق بودند. اما سوریه در دوران دفاع مقدس همراه و در کنار جمهوری اسلامی ایران بود .

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اقدامات تروریستی و بحران سوریه بیان کرد: استقامت و پایداری مردم و رئیس جمهور سوریه قابل تقدیر و موجب ناامیدی دشمنان است.

وی تأکید کرد: حمایت از دولت و ملت سوریه را وظیفه خود می دانیم و مطابق تدابیر و فرمایش رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله امام خامنه ای (مدظله العالی) جمهوری اسلامی ایران حامی کشورهای استکبارستیز است .

عالی ترین مقام انتظامی کشور با بیان اینکه امروز محور مقاومت ” سوریه ” است، بیان کرد: اسرائیل و آمریکا دشمن مشترک کشورهای اسلامی هستند و باید مبارزه با استکبار، استمرار یابد.

سردار اشتری، آمریکا را حامی و عامل اقدامات و تحرکات تروریستی در سوریه دانست و گفت: مبارزه با جرایم تروریستی و تأمین و توسعه امنیت مردم ، وظیفه هر دولت و نیروهای نظامی و انتظامی آن است.

وی از اعلام آمادگی نیروی انتظامی برای انتقال دانش و مهارت پلیسی به سوریه خبر داد و افزود: بحمدالله امروز نیروی انتظامی دارای توانمندی های مطلوبی است و بستر بهره مندی از توانمندی و ظرفیت پلیس ایران برای کشور سوریه مهیا است.

گفتنی است ، در این دیدار هدایایی به رسم یادبود از طرف فرمانده نیروی انتظامی به معاون وزیر کشور سوریه و هیئت همراه اهداء شد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *