50هزار نيروي پليس درخدمت زائران مناطق عملياتي /افزايش 20درصدي زائران ناجا

فرمانده ناجا به استفاده از 50هزار نيروي پليس در راه خدمت رساني به زائران راهيان نور اشاره کردو گفت:ازاين تعداد 6هزار نفر به صورت مستقيم و مابقي به صورت غير مستقيم خدمت رساني مي کنند.
به گزارش سادس ،سردار “حسين اشتري” با حضور در ويژه برنامه راهيان نورکه به صورت زنده از شبکه يک وسه سيما پخش شد با اشاره به اينکه اين مناطق انسان را به ياد شهدا و جانبازان مي اندازد و تحولي اساسي در جامعه ايجاد مي کند، گفت: اين تحول به خاطر رزمندگاني است که براي رضاي خدا و بدون هيچ چشم داشتي براي دفاع از اسلام به اينجا آمده و هدفشان خدمت به مردم ولبيک به امام راحل( ره) بوده است.

فرمانده ناجا به استفاده از 50هزار نيروي پليس درخدمت رساني به زائران راهيان نور اشاره کردو گفت:ازاين تعداد 6هزار نفر به صورت مستقيم و مابقي به صورت غير مستقيم خدمت رساني مي کنند.

سردار اشتري با اشاره به تاکيد مقام معظم رهبري وفرماندهي کل قوا در ارائه هرچه بهتر خدمات به زائرين مناطق جنگي گفت:اميدواريم با ارائه هرچه بهتر خدمات به زائرين اداي دين کرده باشيم.

رئيس پليس کشور از افزايش 20درصدي اعزام کارکنان وخانواده آنان به مناطق جنگي خبرداد وگفت:اميدواريم تاپايان برنامه توسعه بتوانيم اين ظرفيت را افزايش داده وهمه کارکنان درناجا از اين مناطق بازديدکنند.

سردار اشتري با اشاره به اينکه سال گذشته 5ميليون نفر براي ديدار از اين مناطق به اينجا آمده اند، گفت:اميدواريم با روحيه اي که در جوانان ما وجود دارد اين آمار هر سال بيش از پيش افزايش يابد.

فرمانده ناجا ضمن ابراز خرسندي از وضعيت امنيتي کشور، گفت:وضعيت امنيتي در نقطه صفر مرزي ومناطق عملياتي بسيار مطلوب وتاکنون هيچ مشکل امنيتي گزارش نشده است ولي با اين وجود  وضعيت امنيتي زائران افزايش يافته است.

وي در ادامه افزود:با توجه به روزهاي پاياني سال قرارگاه ترافيکي نوروزي از روز 25اسفندماه وقرارگاه هاي نوروزي از روز گذشته براي خدمت به مردم در راستاي تعطيلات نوروزي آغاز به کار کرده است.

سردار اشتري در پايان با بيان اينکه تمهيدات لازم براي خدمت رساني به مردم انديشيده شده به هموطنان توصيه کرد:براي حفظ سلامتي خود وخانواده اشان در سفرهاي نوروزي توصيه هاي همکاران مارا جدي بگيرند تا سفري ايمن و بدون حادثه داشته باشند.#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *