۵۰هزار نیروی پلیس درخدمت زائران مناطق عملیاتی /افزایش ۲۰درصدی زائران ناجا

فرمانده ناجا به استفاده از ۵۰هزار نیروی پلیس در راه خدمت رسانی به زائران راهیان نور اشاره کردو گفت:ازاین تعداد ۶هزار نفر به صورت مستقیم و مابقی به صورت غیر مستقیم خدمت رسانی می کنند.
به گزارش سادس ،سردار “حسین اشتری” با حضور در ویژه برنامه راهیان نورکه به صورت زنده از شبکه یک وسه سیما پخش شد با اشاره به اینکه این مناطق انسان را به یاد شهدا و جانبازان می اندازد و تحولی اساسی در جامعه ایجاد می کند، گفت: این تحول به خاطر رزمندگانی است که برای رضای خدا و بدون هیچ چشم داشتی برای دفاع از اسلام به اینجا آمده و هدفشان خدمت به مردم ولبیک به امام راحل( ره) بوده است.

فرمانده ناجا به استفاده از ۵۰هزار نیروی پلیس درخدمت رسانی به زائران راهیان نور اشاره کردو گفت:ازاین تعداد ۶هزار نفر به صورت مستقیم و مابقی به صورت غیر مستقیم خدمت رسانی می کنند.

سردار اشتری با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری وفرماندهی کل قوا در ارائه هرچه بهتر خدمات به زائرین مناطق جنگی گفت:امیدواریم با ارائه هرچه بهتر خدمات به زائرین ادای دین کرده باشیم.

رئیس پلیس کشور از افزایش ۲۰درصدی اعزام کارکنان وخانواده آنان به مناطق جنگی خبرداد وگفت:امیدواریم تاپایان برنامه توسعه بتوانیم این ظرفیت را افزایش داده وهمه کارکنان درناجا از این مناطق بازدیدکنند.

سردار اشتری با اشاره به اینکه سال گذشته ۵میلیون نفر برای دیدار از این مناطق به اینجا آمده اند، گفت:امیدواریم با روحیه ای که در جوانان ما وجود دارد این آمار هر سال بیش از پیش افزایش یابد.

فرمانده ناجا ضمن ابراز خرسندی از وضعیت امنیتی کشور، گفت:وضعیت امنیتی در نقطه صفر مرزی ومناطق عملیاتی بسیار مطلوب وتاکنون هیچ مشکل امنیتی گزارش نشده است ولی با این وجود  وضعیت امنیتی زائران افزایش یافته است.

وی در ادامه افزود:با توجه به روزهای پایانی سال قرارگاه ترافیکی نوروزی از روز ۲۵اسفندماه وقرارگاه های نوروزی از روز گذشته برای خدمت به مردم در راستای تعطیلات نوروزی آغاز به کار کرده است.

سردار اشتری در پایان با بیان اینکه تمهیدات لازم برای خدمت رسانی به مردم اندیشیده شده به هموطنان توصیه کرد:برای حفظ سلامتی خود وخانواده اشان در سفرهای نوروزی توصیه های همکاران مارا جدی بگیرند تا سفری ایمن و بدون حادثه داشته باشند.#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *