قابلیت های جدیدی به باشگاه مشتریان بانک صادرات ایران افزوده شد

 بانک صادرات ایران در پی استقبال هموطنان ارجمند و با هدف افزایش رفاه حال مشتریان محترم نسبت به انجام تغییرات و ایجاد امکانات جدید در ساختار عملیاتی باشگاه مشتریانش اقدام نمود.
 به گزارش سادس به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، پیش از این به منظور برقراری ارتباط تعاملی بین بانک و مخاطبان و همچنین پاسخ‌ گویی بیشتر به خواسته ‌ها و نیازهای مشتریان نسبت به ایجاد باشگاه مشتریان اقدام نموده و در قالب آن طرح‌ های متنوعی از قبیل: طرح کلیک، طرح هفت‌سین و … معرفی شده است. این بانک به منظور ترویج بانکداری نوین و ایجاد ارزش افزوده بیشتر برای هموطنان گرامی نسبت به انجام تغییرات و ایجاد امکانات جدید در باشگاه مشتریان اقدام نموده است. بر این اساس هموطنان می توانند با مراجعه به وب سایت باشگاه مشتریان به نشانی:club.bsi.ir علاوه بر امکاناتی که قبلاً دریافت می نمودند از خدماتی همچون: امکان مشاهده لیست انواع حساب و کارت های متصل به هر حساب مربوط به شماره مشتری موثر در سامانه، مشاهده امتیاز هر طرح، مشاهده معدل ٣ ماهه امتیاز حاصل از منابع و… نیز بهره مند گردند.
این گزارش می افزاید بانک صادرات ایران در جهت ایجاد انگیزه بیشتر و افزایش رضایت مندی مشتریان با انجام قرعه‌کشی در میان مشمولین طرح های کلیک و هفت سین در تیرماه جوایزی به ارزش ١٠ میلیارد ریال به برندگان اهدا خواهد کرد.
براساس طرح کلیک باشگاه مشتریان این بانک کلیه اشخاص حقیقی که دارای حداقل یک حساب در این بانک هستند و یا نسبت به افتتاح حساب اقدام می‌نمایند، با استفاده از درگاه‌های الکترونیکی و انجام تراکنش‌های غیرحضوری می توانند اقدام به کسب امتیاز نمایند. که امتیاز هر فعالیت در طرح کلیک براساس جدول جامع امتیازی بخش بانکداری الکترونیکی مندرج در وب سایت باشگاه مشتریان به نشانیclub.bsi.ir محاسبه گردیده و مشتریان گرامی می‌توانند با مراجعه به سایت یادشده ضمن ثبت نام در باشگاه مشتریان امتیاز قابل کسب از هر فعالیت در طرح کلیک را مشاهده نمایند و با حضور در قرعه کشی از جوایز این طرح شامل دو دستگاه خودروی هیوندای ٣۵IX، ١٠٠ عدد کمک هزینه خرید لپ تاپ، ٢٠٠ عدد کمک هزینه خرید گوشی هوشمند، ٢٠٠ عدد کمک هزینه خرید تبلت و ٢٠٠ عدد کمک هزینه خرید ساعت مچی هوشمند برخوردار شوند.
بر پایه طرح هفت سین سپهر که از سوی باشگاه مشتریان این بانک طراحی و ارایه شده است امتیازات حساب های ریالی کلیه مشتریان زیر ١٨ سال که در بهار سال ٩۵ اقدام به افتتاح حساب و یا افزایش موجودی خود کنند محاسبه می شود و برابر امتیاز کسب شده از شانس برنده شدن یک دستگاه خودرو سورن، هفت سفر جهانگردی، هفت سپرده گنجینه سپهر به ارزش سی میلیون ریال، سکه بهار آزادی و هفت سپرده بلند مدت در قرعه کشی برخوردار می شوند.
دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *