آیت‌‌الله رییسی شایسته شهادت بود

دبیر کل حزب اسلامی کار گفت: با توجه به خلوصی که در شخصیت آیت الله رئیسی دیده می‌شد، مرگ ضمن کار که نوعی عبادت است و می‌توان آن را شهادت دانست بیشتر شایسته این شخص بود تا اینکه در بستر بیماری و آسایش جان خود را از دست دهد.

به گزارش سادس حسین کمالی در گفت‌وگو با خبرنگار سراج24، اظهار داشت: شهادت آیت الله رئیسی و همراهان ایشان اتفاقی بسیار سخت و ناگوار است که این اتفاق به عدم دقت کافی در مسائل فنی و ایمنی باز می‌گردد، اگر احتیاط‌ها صورت می‌گرفت شاید امروز شاهد چنین مسئله‌ای نبودیم.

وی مطرح کرد: آیت الله رئیسی یک رئیس جمهور فعال و مردمی بود که سعی می‌کرد در صحنه‌های مختلف حضور داشته باشد و کار خود را به نحو احسن انجام دهد، ایشان جزو روسای جمهور کم کار نبود و نمی‌توانست یکجا بنشیند تا دیگران کارها را انجام دهند. 

دبیر کل حزب اسلامی کار گفت: آیت الله رئیسی پا به رکاب بودند و مرتباً حرکت می‌کردند که این از رفتارهای بسیار صحیح است اما باید احتیاط‌های لازم صورت می‌گرفت تا چنین اتفاقی برای رئیس جمهور و همراهان ایشان، نمی‌افتاد.

کمالی در پایان خاطرنشان کرد: ما رئیس جمهوری داشتیم که در راه‌اندازی پروژه‌ها نقش ایفا می‌کرد و در کنار مردم بود، قطعا چنین رفتارهایی بسیار ارزشمند است. با توجه به خلوصی که در شخصیت آیت الله رئیسی دیده می‌شد، مرگ ضمن کار که نوعی عبادت است و می‌توان آن را شهادت دانست بیشتر شایسته این شخص بود تا اینکه در بستر بیماری و آسایش جان خود را از دست دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *