بانک مسکن؛ یکی از پنج سازمان برتر استان تهران در اقامه نماز

بانک مسکن در گردهمایی آموزشی – توجیهی دبیران ستاد اقامه نماز دستگاه های اجرایی استان تهران به عنوان یکى از پنج سازمان برتر استان در اقامه نماز انتخاب و تقدیر شد.

به گزارش سادس به نقل از روابط عمومی بانک مسکن، در گردهمایی آموزشی – توجیهی دبیران ستاد اقامه نماز دستگاه های اجرایی استان تهران که در مشهد مقدس برگزار شد، بانک مسکن  به عنوان دستگاه شایسته تقدیر ویژه در استان تهران در سال ۱۳۹۴ شناخته شد.
بر اساس این گزارش؛در لوح تقدیری که از سوی مهندس سیدحسین هاشمی، استاندار تهران و علیرضا قندی، مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران به بانک مسکن اهداء شده، مورد تأکید قرار گرفته که در ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی در جهت ترویج و توسعه فرهنگ نورانی اقامه نماز که بر مبنای طرح جامع نظارت و ارزیابی دستگاه های اجرایی صورت گرفته، بانک مسکن شایسته تقدیر ویژه شناخته شده است.

ارسال شده در دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اگزیم بانک ایران با بانک مرکزی ونهادهای مرتبط با صادرات تعامل مثبت دارد

چ بهمن ۲۷ , ۱۳۹۵
مدیرعامل  اعلام کرد: این بانک با نهادهایی چون صندوق توسعه ملی، بانک مرکزی، صندوق ضمانت صادرات، سازمان برنامه، سازمان توسعه تجارت، اتاقهای بازرگانی، وزارت امور اقتصادی و دارایی و سایر نهادهای مرتبط تعاملی مثبت برای رسیدن به اهداف پیش رو دارد. به گزارش سادس به نقل از روابط عمومی بانک […]