حمایت بانک سامان از نخستین سامانه کنسرت آنلاین کشور

بانک سامان در راستای حمایت از کارآفرینی و نوآوری‌های فناورانه در حوزه فرهنگ و هنر، از نخستین سامانه کنسرتِ آنلاین در کشور حمایت می‌کند.
سامان در راستای حمایت ازبانک سامان در راستای حمایت از کارآفرینی و نوآوری‌های فناورانه در حوزه فرهنگ و هنر، از نخستین سامانه کنسرتِ آنلاین در کشور حمایت می‌کند. کارآفرینی و نوآوری‌های فناورانه در حوزه فرهنگ و هنر، از نخستین سامانه کنسرتِ آنلاین در کشور حمایت می‌کند.

به گزارش سادس به نقل از اداره روابط عمومی بانک سامان، حامد عنقا مدیر سامانه کنسرت آنلاین «حام» در این باره گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، در راستای افزایش ظرفیت فرهنگی جامعه، برای نخستین بار در کشور، کنسرت‌های خوانندگان محبوب کشور به‌صورت زنده و ازطریق اینترنت برای مشاهده تمام علاقه‌مندان پخش می‌شود.

مدیر سامانه کنسرت آنلاین «حام» تصریح کرد: در این طرح که با همکاری بهترین مجموعه‌های فرهنگی-هنری و مخابراتی کشور و حمایت ویژه بانک سامان برگزار می‌شود، هموطنان می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت و خرید بلیط با بهایی اندک، در هر محلی که تمایل داشته باشند، با اتصال به اینترنت، کنسرت خوانندگان محبوب خود را که به شکل حرفه‌ای و با ۹ دوربین تصویربرداری می‌شود، از زوایای مختلف تماشا کنند.

عنقا با اشاره به اهميت حمایت بانك سامان از این رویداد فرهنگی اظهار داشت: بانک سامان در سال‌های اخیر نشان داده است با نگاه خلاقانه و ارزیابی دقیق، وارد عرصه حمایت از فعالیت‌های فرهنگی، ورزشی و هنری می‌شود و این مساله، نشان‌دهنده نگاه خاص مدیران این بانک است.

این فعال فرهنگی اظهار داشت: هدف از راه‌اندازی سامانه کنسرت آنلاین «حام» توسعه فرهنگ عمومی با استفاده از تکنولوژی است که با افزایش دسترسی عمومی و کاهش هزینه‌های مردم، می‌تواند سبب پویایی و نشاط در جامعه شود و از آنجا که کنسرت موسیقی یکی از گران‌ترین محصولات فرهنگی کشور است و باعث مسرت است که با حمایت کامل بانک سامان، می‌توانیم آن‌را به سهولت در اختیار تک تک هموطنان در مناطق مختلف کشور قرار دهیم.

گفتنی است، در روز رونمایی از این سامانه (چهارشنبه ۱۲ خرداد)، علیرضا قربانی خواننده محبوب کشورمان به‌صورت آنلاین ازطریق وب‌سایت «حام» کنسرت خود را اجرا می‌کند.

 

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *