حمایت چشمگیر بانک شهر از پروژه های عمرانی کرج

 سخنگوی شورای شهر کرج با اشاره به حمایت چشمگیر بانک شهر از پروژه‌های عمرانی این شهر گفت: رد پای بانک شهر در مسیر پیشرفت پروژه های عمرانی کرج مشهود است.
 به گزارش سادس به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر،غفور قاسمپور،با بیان این مطلب گفت: حمایت‌های بانک شهر موجب انجام تملکات و همچنین پیشرفت فیزیکی مطلوب پروژه های عمرانی در شهر کرج شده است که به طور حتم، این همکاری برد- برد است.
وی با تاکید بر حمایت بانک شهر در عمران و آبادی شهرها اظهار کرد: پیشرفت‌های فیزیکی مطلوب پروژه های عمرانی و همچنین تملک‌هایی که با حضور موثر بانک شهر انجام شد، کمک بزرگی بود که این همکاری را مبتنی بر برد، برد می‌دانم. قاسمپور خاطر نشان کرد: احداث پروژه زیرگذر شهدای دانش آموز با اعتبار اولیه هشت میلیارد تومان در ادوار گذشته شورای شهر تصویب شد، اما هزینه تمام شده آن به دلیل بلاتکلیفی چند ساله پروژه به ۲۳ میلیارد تومان افزایش یافت که هم به لحاظ مالی و هم به لحاظ زیست محیطی خسارت هایی را به همراه داشت.
وی با اشاره به کاهش ۷۵ درصدی صدور پروانه های ساختمانی در سال ۹۵ به نسبت مدت مشابه سال قبل اظهارکرد: در شرایط کنونی که بسیاری از شهرداری‌های کشور تحت تاثیر رکود اقتصادی و بحران های درآمدی، حتی قادر به تامین حقوق و مزایای کارکنان خویش نیستند و بسیاری از پروژه های عمرانی و خدماتی به دلیل فقدان نقدینگی به حالت تعطیل و نیمه تعطیل درآمده اند، با سیاستگذاری‌های کارشناسی شورای شهر کرج، شهرداری موفق به پیشبرد امور شد و پروژه‌ها حتی زودتر از موعد به بهره برداری می‌رسد.
دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *