کاهش تصادفات و تلفات جاده ای اولویت همیشگی پلیس راهور/ اعلام برنامه های پلیس راهنمایی و رانندگی

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با اعلام برنامه های پیش روی این پلیس گفت: کاهش تصادفات و تلفات جاده از اولویت همیشگی پلیس راهور است.

 به گزارش سادس، سردار “تقی مهری” در آیین رونمایی از “کارت هوشمند شناسایی وسیله نقلیه” اظهار کرد: انشاءالله بتوانیم وظایفی را که برعهده داریم به نحو شایسته انجام دهیم .

وی ضمن ارائه گزارشی به فرمانده ناجا در خصوص عملکرد راهور، بیان کرد: در نشست فصلی روسا و مدیران پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا نقاط قوت و ضعف این پلیس احصاء و پیش بینی های لازم اتخاذ شد.

رئیس پلیس راهور ناجا ادامه داد: اولویت های پلیس راهنمایی ورانندگی در سال ۹۵ مشخص و به رده های مربوطه ابلاغ شده است.

سردار مهری با اشاره به ایام پیش رو عنوان کرد: پلیس راهنمایی و رانندگی برنامه های ویژه ای در راستای خدمات دهی به شهروندان همزمان با سالگرد عروج ملکوتی امام خمینی (ره)، ایام مبارک ماه رمضان به ویژه لیالی قدر، عید سعید فطر، اجرای طرح تابستانی و … در نظر دارد.

وی با اشاره به اینکه کاهش میزان تصادفات و تلفات جاده ای از اولویت های پلیس راهور است، افزود: با برنامه ریزی و تلاش همه همکارانم در این پلیس میزان تلفات جاده ای در سال ۹۴ نسبت به سال ۹۳ ، ۳۰۳ نفر کاهش یافت.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا ادامه داد: برای کاهش میزان تصادفات در حوزه اطلاع رسانی، آموزش همگانی و فرهنگ سازی اقدامات مثبتی صورت گرفته است.

سردار مهری تأکید کرد: برابر تدابیر فرمانده نیروی انتظامی و دستورالعمل های ابلاغی، برخورد با رانندگانی که تخلفات حادثه ساز انجام می دهند، کسانی که آلودگی صوتی ایجاد می کنند، مزاحمین نوامیس و کسانی که به صورت بی حجاب در خودروها در سطح شهر تردد می کنند، در دستور کار این پلیس است و تلاش می کنیم تا خدمات شایسته ای را به شهروندان ارائه دهیم.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *