تهذیب نفس و آمادگی رزمی دو عامل مهم در ماموریت های پلیس

رئیس پلیس پیشگیری ناجا ارتقاء فضای دینداری در محیط اداری، آمادگی رزمی و مهارت انتظامی را دو ویژگی مهم کارکنان نیروی انتظامی دانست که باید هر چه بیشتر به آن پرداخته شود.

به گزارش سادس، سردار شرفی در جمع کارکنان پلیس فرودگاه بندرعباس با اشاره به تلاش شبانه روزی کارکنان  این پلیس و ابراز رضایت از ایجاد امنیت پایدار در سطح این حوزه، استفاده از ظرفیت های موجود و بهینه سازی دستگاههای بازرسی و بهره گیری از مانیتورینگ فرودگاهی را در بالابردن سطح ضریب امنیتی بسیار مهم و موثر دانست.

وی در ادامه به فرمایشات مقام معظم رهبری پیرامون این موضوع که ” کارکنان ناجا باید  از سلامت فکر، عمل و اخلاق  برخوردار باشند” مهمترین عامل موفقیت در هر سازمان و نهادی را نیروی انسانی دانست و خاطر نشان کرد: اگر کارکنان کارآمد و تکنولوژی به روز با هم ادغام شوند مطمئناً در آن ساختار، تحولی عظیم رخ می دهد.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا، ارتقاء فضای دینداری، آمادگی رزمی و مهارت انتظامی را دو ویژگی مهم و کلیدی کارکنان نیروی انتظامی دانست و گفت: ماموران انتظامی در هر یک از بخش های اجرایی سفیرانی هستند که رفتار و عملکرد آنان به صورت مستقیم در نگرش مردم به نیروی انتظامی تاثیر گذار است.

این مقام عالی انتظامی توجه به سلامت اداری کارکنان، آمورش های مهارتی، بحث های نظارتی و صیانتی، برنامه ریزی مناسب به منظور مقابله با قاچاق کالا و مواد مخدر را از اولویت های ماموریت های این پلیس دانست و بر رعایت جهات قانونی و حقوق شهروندی در اجرای آن تاکید کرد.

گفتنی است سردار شرفی در این بازدید ضمن بیان تدابیر و رهنمودهای لازم به رئیس پلیس و کارکنان جمعی فرودگاه بندرعباس، به لحاظ لیاقت و شایستگی از تلاش و اهتمام آنان تقدیر به عمل آورد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *