کشاندن دختر جوان به خانه و دادن پیشنهاد شیطانی به او

دختر جوان که در فضای مجازی با مرد افسرده‌ای آشنا شده بود؛ برای درمان افسردگی‌اش به خانه او رفت ولی تصور نمی‌کرد که با درخواست شیطانی از سوی او مواجه شود.

به گزارش سادس به نقل ازجام نیوز، چندی پیش بود خانم 25 ساله‌ای، به پلیس فتا استان یزد مراجعه و از فردی به علت تهدید برای انتشار تصاویر خصوصی‌اش در فضای مجازی شکایت کرد.

زن جوان به افسر پرونده گفت: مدتی قبل در شبکه اجتماعی تلفن همراه با فردی آشنا و متوجه شدم که او قبلا به علت سانحه تصادف در کما بوده و مدت‌ها از افسردگی رنج می‌­برد به همین دلیل و با‌توجه به اینکه من دارای تحصیلاتی در زمینه ‌مشاوره‌ بودم برای دیدن وی به منزلش رفتم و با او صحبت کردم و دلداری‌اش دادم.‌

او ادامه داد: بعد از چند روز او مجددا از من خواست تا به عیادتش بروم. من هم به منزل وی رفتم و او تعدادی عکس از من تهیه کرد و الان من را تهدید کرده چنانچه تن به خواسته‌های شیطانی‌اش ندهم تصاویرم را در فضای مجازی منتشر خواهد کرد.

سرهنگ حسین رضایی، رئیس پلیس فتا استان یزد درخصوص این خبر گفت: با‌توجه به حساسیت موضوع و دستور مقام قضائی، متهم در منزلش دستگیر و در تحقیقات انجام شده توسط کارآگاهان پلیس فتا به جرم خود اعتراف و روانه دادسرا شد.

 

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *