مورینیو شایسته نشستن روی نیمکت مربیان نیست

مورینیو شایسته نشستن روی نیمکت مربیان نیست

داور پیشین ایتالیایی به انتقاد از مورینیو پرداخت و تاکید کرد که او شایسته نشستن روی نیمکت مربیان را ندارد.

به گزارش سادس و به نقل از فوتبال ایتالیا، سخنان جنجالی ژوزه مورینیو در ایتالیا باوجود پیروزی دو بر یک رم برابر ساسولو ادامه دارد.

مورینیو به انتقاد از داور دیدار تیمش برابر ساسولو پرداخت و تاکید کرد که او از ثبات روانی لازم برای قضاوت این بازی برخوردار نبوده است.

این اظهار نظر مورینیو با واکنش سریع فدراسیون فوتبال ایتالیا همراه شد و به احتمال خیلی زیاد محرومیت آقای خاص را هم به دنبال داشته باشد.

پائولو کازارین، داور پیشین ایتالیایی به انتقاد از مورینیو پرداخت و گفت: مارسینارو داور بازی رم و ساسولو قضاوت بسیار خوبی داشت و بازی را به خوبی اداره کرد. او یک پنالتی به سود رم گرفت و یک بازیکن از ساسولو را هم اخراج کرد. وقتی یک مربی بعد از بازی انتقاداتی عجیب را بر زبان می‌آورد این نشان می‌دهد که وضعیت عادی نیست.

او ادامه داد: باید انتقاد کردن با کلمات زشت و توهین آمیز متوقف شود. به نظرم امثال مورینیو شایسته نشستن روی نیمکت مربیان نیستند. مربی بزرگ هیچ وقت چنین رفتارهایی را از خود نشان نمی‌دهد.

مورینیو فصل را با رم بسیار ناامید کننده آغاز کرد و تا آستانه اخراج از تیم هم پیش رفت البته تیم او در بازی‌های  اخیر نتایج خوبی کسب کرده است با این حال احتمال جدایی او در تابستان زیاد است.

آقای خاص تا پایان فصل جاری با رم قرارداد دارد. گزارش‌ها حاکی از این است که او قراردادش را با رم تمدید نخواهد کرد و راهی لیگ عربستان خواهد شد تا هدایت یک تیم بزرگ را برعهده بگیرد.

رم با ۲۴ امتیاز در رده چهارم جدول رده‌بندی قرار دارد و با تیم صدرنشین ۱۱ امتیاز اختلاف دارد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *