جزئیاتی از دیدار همسر شهید رکن آبادی با مقام معظم رهبری

در مدت مفقودی همسرم دیداری با حضرت آقا داشتیم و به ایشان گله کردیم که چرا مسئولان باگذشت ۲ماه از مفقودی همسرم هیچ‌کس تلاشی برای پیدا کردن ایشان نداشته است؟ حضرت آقا فرمودند «آقای رکن‌آبادی دلشان بزرگ بود به‌اندازه یک اقیانوس».

 

 به گزارش سادس به نقل از تسنیم عذرا حاج علی گل همسر سفیر سابق جمهوری اسلامی ایران در لبنان اظهار داشت: بیشترین دغدغه شهید رکن‌آبادی محور مقاومت یعنی فلسطین، سوریه، عراق و لبنان همچنین مبارزه با رژیم صهیونیستی بود.

وی افزود: ایشان ۲۳ سال از حیات خود را در اداره امور عربی و آفریقایی وزارت امور خارجه گذراندند و تعلق‌خاطر خاصی به مقاومت داشتند.

همسر شهید غضنفر رکن‌آبادی در تشریح زیباترین خاطره خود از رهبر معظم انقلاب اسلامی، عنوان کرد: در مدت مفقودی همسرم دیداری با حضرت آقا داشتیم و به ایشان گله کردیم که چرا مسئولان باگذشت ۲ماه از مفقودی همسرم هیچ‌کس تلاشی برای پیدا کردن ایشان نداشته است؟ حضرت آقا فرمودند «آقای رکن‌آبادی دلشان بزرگ بود به‌اندازه یک اقیانوس، اگر همه مانند ایشان بودند و این‌گونه کار می‌کردند وضعیت خیلی بهتر بود.» این جمله آرامش‌بخش‌ترین و خاطره‌انگیزترین سخن حضرت آقا بود که از ایشان شنیده بودم.

وی در پاسخ به این سئوال که شهید رکن‌آبادی چه توصیه‌ای به جوانان داشتند؟ بیان کرد: شهید رکن‌آبادی بسیار مقید به پیروی از ولایت بودند حتی در وصیت‌نامه خود، فرزندانش را به تبعیت از ولایت‌فقیه توصیه کرده است.

همسر شهید غضنفر رکن‌آبادی اظهار داشت: من هم به‌عنوان همسر دل‌شکسته یک شهید از جوانان می‌خواهم که امام خود را تنها نگذارند، روایت است هرکس امامِ زمان خود را نشناسد به مرگ جاهلیت از دنیا می‌رود، امام زمان(عج) غائب است، وظیفه کنونی ما تبعیت از نائب برحق امام زمان (عج) است، نباید ایشان را تنها بگذاریم و اگر تنها گذاشتیم به امام زمان (عج) خود پشت کرده‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم برخی آثار و کتب شهید را در یک نمایشگاه در معرض بازدید عموم قرار بدهیم، به‌زودی جزئیات اعلام می‌شود.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *