درگیری نیروهای پلیس با متهمان فراری/ تا الان یک مامور شهید شد

مرکز اطلاع رسانی پلیس ناجا، با اعلام خبری درگیری خونین ماموران پلیس با متهمان فراری، شهادت یکی از ماموران پلیس در این درگیری را تایید کرد.

اسلحه تیراندازی1 درگیری نیروهای پلیس با متهمان فراری/ تا الان یک مامور شهید شد

به گزارش سادس به نقل ازجام نیـوز، ساعت ۱۱ روز دوشنبه ماموران گشت کلانتری ملارد درحال گشتزنی در حوزه استحفاظی خود به سرنشینان یک دستگاه خودرو سواری مشکی رنگ مظنون شده و با استعلام پلاک خودروی مظنون فرمان ایست به راننده آن دادند.

راننده خودرو سواری پس از توقف در حاشیه اتوبان در حالی که ماموران پلیس در حال نزدیک شدن به آنها بودند ناگهان با بیرون آوردن یک قبضه سلاح کمری اقدام به شلیک به سمت هر دو مامور کردند که طی این درگیری سرباز نیروی انتظامی از ناحیه پا مجروح و مامور کادری کلانتری مورد اصابت سه گلوله قرار گرفت و بلافاصله به بیمارستان منتقل شد.

بر اساس این گزارش متهمان بعد از مجروح کردن هر دو مامور بلافاصله از محل حادثه متواری شدند.

با انتقال هر دو مامور مجروح به بیمارستان، سرباز نیروی انتظامی تحت درمان قرار گرفت اما متاسفانه مامور کادری کلانتری به دلیل اصابت گلوله به طحال، شکم و پا به درجه رفیع شهادت نائل شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس، مشخصات خودرو متهمان فراری در سیستم جامع پلیس درج شده و ماموران سرنخ های خوبی از محل اختفای آنان بدست آورده و به زودی نسبت به دستگیری آنان اقدام خواهند کرد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *