بررسی عملکرد قایقرانان در کمیته فنی

بررسی عملکرد قایقرانان در کمیته فنی

مربی تیم ملی قایقرانی بانوان گفت: نتایج کسب‌شده توسط قایقرانان بسیار ارزشمند و حاصل تلاش شبانه‌روزی ورزشکاران، مربیان و کادر فنی است.

به گزارش خبرنگار اعزامی سادس از هانگژو، مهسا مجللی در پایان مسابقات قایقرانی بازی‌های آسیایی که پیش از ظهر سه‌شنبه در مجموعه ورزش‌های آبی هانگژو برگزار شد، با اشاره به مدال برنز هدیه کاظمی و ارزشمند توصیف‌کردن آن اعلام کرد: سایر ورزشکارانمان تنها با اختلاف اندک از کسب نتیجه بازماندند.

او گفت: هانگژو محل برگزاری بازی‌های آسیایی و به نوعی المپیک قاره آسیاست و تمامی ورزشکاران حاضر در این رویداد برای کسب مدال با تمام وجود تلاش می‌کنند. رقابت‌ها بسیار نزدیک بودند. ما هم دوست داشتیم عملکردی بهتر از این داشته باشیم.

مربی تیم ملی بانوان با توضیح این مطلب که قایقرانان ایران حدود دو سال است با مربی برزیلی تمرین می‌کنند، خاطرنشان کرد: بچه‌ها همگی با تمام وجود تلاش کردند و هر چه داشتند گذاشتند اما آن چیزی که متصور بودیم نشد.

او با بیان اینکه تلاش، عملکرد و جایگاهی که ورزشکاران ایران در این رویداد بزرگ کسب کردند، بسیار ارزشمند است، اظهار امیدواری کرد آنها در آینده بتوانند نتایج بهتری را کسب کنند.

مجللی در پایان گفت: بعد از بازگشت، کمیته فنی با حضور سرمربی و کادر فنی تشکیل می‌شود تا نقاط قوت و ضعف بررسی شود. انشاءالله پس از بررسی‌های کارشناسی بتوانیم در انتخابی المپیک که در ژاپن برگزار می‌شود، به نتایج درخشانی دست پیدا کنیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *