عضو تیم ملی کبدی: هر تیمی کمتر اشتباه کند به مدال می‌رسد

عضو تیم ملی کبدی: هر تیمی کمتر اشتباه کند به مدال می‌رسد

عضو تیم ملی کبدی گفت: بازی با هند سخت است و هر تیمی که کمتر اشتباه کند به مدال دست پیدا خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار اعزامی سادس از هانگژو، امیرمحمد ظفردانش پس از شکست تیم مالزی اظهار کرد: بازی‌ها تا اینجا خوب بوده و پله‌پله پیش می‌رویم تا به فینال و رغیب اصلی و دیرینه خود یعنی هند برسیم. بازی اصلی ما مقابل هند آغاز می‌شود و انشاءالله با قهرمانی بازی‌ها را تمام می‌کنیم.

وی افزود: حدود دو – سه ماه پیش با همین تیم و جوانان در قهرمانی آسیا مسابقه دادیم. الان باتجربه‌ها به تیم اضافه شدند و با یک روند رو به رشد پیش می‌رویم.

همچنین در ادامه کبودرآهنگی درباره کره‌ جنوبی، حریف بعدی ایران، گفت: کره جنوبی تیم خوبی است ولی نمی‌تواند به ایران برسد و انشاءالله با قاطعیت قهرمان می‌شویم.

عضو تیم‌ ملی کبدی ایران درباره کسب دومین پیروزی تیم‌ ملی مقابل مالزی در نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی هانگژو اظهار کرد: کبدی ایران جزو تیم‌های سطح بالای آسیاست و تا به امروز مقابل تیم‌هایی بازی کردیم که در مقایسه با ما ضعیف هستند. خدا را شکر که دومین بردمان را هم به دست آوردیم و تلاش می‌کنیم به همین شکل و پله‌پله بالا برویم تا در فینال و مقابل تیم هند هم به پیروزی برسیم.

او در پایان تاکید کرد: فردا با کره بازی داریم؛ تیمی که دوره گذشته نایب‌قهرمان شده است اما قطعا بازی با هند برای ما سخت‌تر خواهد بود و برای این بازی باید آماده باشیم. در این بازی هر تیمی که کمتر اشتباه کند مدال برای او خواهد بود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *