روایت رئیس فدراسیون بدمینتون از حرکت جنجالی علی حیاتی

روایت رئیس فدراسیون بدمینتون از حرکت جنجالی علی حیاتی

رئیس فدراسیون بدمینتون گفت: علی حیاتی آماده بود و انتظار برد او را داشتیم اما عصبانی شد و راکتش را هم بر زمین کوبید و داغان کرد.

به گزارش خبرنگار اعزامی سادس از هانگژو، محمدرضا پوریا، رییس فدراسیون بدمینتون، درباره حذف دو نماینده ایران از بازی‌های آسیایی هانگژو گفت: در بازی اول امروز یگانه کرمانی کار سختی داشت زیرا حریفش تجربه المپیکی داشت. ضمن آنکه باید یادآوری کنم که همین ورزشکار مالدیوی چهار سال قبل برابر ورزشکار ما یعنی‌ثریا شکست خورده بود.

او درباره شکست علی حیاتی و حرکت عجیب او پس از شکست نیز گفت: بنده نایب‌رئیس آسیا هستم و باید با مسئولان برگزاری صحبت کنم چرا مسابقه‌ای که قرار بود ساعت ۲:۳۰‌ شروع شود یک ساعت و نیم زودتر استارت خورد. این اتفاق باعث استرس ورزشکار ما شد. علی حیاتی آماده بود و انتظار برد او را داشتیم اما دیدید که عصبانی شد و راکت خود را هم بر زمین کوبید و داغان کرد.

پوریا در پاسخ به این سوال که آیا بازی‌های آسیایی جای تجربه‌اندوزی است، گفت: بنده چنین بحثی را مطرح نکرده بودم اما هنوز هم معتقدم که روحیه علی حیاتی با برگزاری یک ساعت و نیم زودتر بازی خراب شد وگرنه ورزشکار آماده‌ای بود.

علی حیاتی: از نظر بدنی کم آوردم

علی حیاتی، دومین و آخرین نماینده تیم ملی بدمینتون، که قرار بود ساعت ۲:۴۰ مسابقه دهد ولی یک ساعت زودتر مسابقه‌اش برگزار شد، با بیان این مطلب گفت: در همان بازی نخست با حریفی از کامبوج مسابقه دادم که فکر کنم ۲۱ بر ۱۸ و ۲۱ بر ۱۳ و در نهایت نتیجه را واگذار کردم. حریفم بازیکن خوب و باتجربه‌ای بود ولی با توجه به امکاناتی که ما داریم غیر ممکن است آنها را ببریم در واقع صد به صفریم. نمی‌خواهم بهانه بیاورم و عذرخواهی می‌کنم. فکر کنم رنک جهانی حریفم تقریبا با من یکی بود. من خودم رنک ۸۰۰ هستم و حریفم هم تقریبا همین رنک را دارد ولی خیلی باتجربه بود؛ بخصوص که من از نظر بدنی هم کم آوردم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *