آرزومندی: باید بازی را می‌بردیم

آرزومندی: باید بازی را می‌بردیم

مربی تیم ملی بسکتبال ایران گفت: اشتباه‌هایی داشتیم و در مجموع باید بازی را می‌بردیم که این اتفاق رخ نداد.

به گزارش خبرنگار اعزامی سادس از هانگژو، علی آرزومندی پس از شکست تیم ملی بسکتبال مقابل فیلیپین در مرحله یک‌چهارم نهایی بازی‌های آسیایی اظهار کرد: در نیمه اول عملکرد خوبی در دفاع نداشتیم و وقتی این طور می‌شود شما باید در کوارترهای بعدی انرژی زیادی بگذارید که بتوانید نتیجه را جبران کنید.

او ادامه داد: فکر می‌کنم اشتباهات یک دقیقه آخر هم به خاطر همین خستگی و صرف انرژی زیاد برای بازگرداندن نتیجه بود. بچه‌ها خیلی تلاش کردند که اختلاف را کمتر کنند و حتی جلو هم بیفتند.

مربی تیم ملی بسکتبال همچنین گفت: نکته مثبت کار این است که بچه‌ها تمام تلاش خود را انجام دادند و ماهیت ورزش هم همین است که شما تمام تلاش خود را در بازی انجام دهید. بچه‌های ما نشان دادند که توانایی زیادی دارند اما گاهی تاوان اشتباهات، سنگین است.

آرزومندی تاکید کرد: ما این شانس را داشتیم که بالا برویم چون بازیکنان ایران این شایستگی را داشتند. تیم جوانی داریم و هنوز جا دارد که این جوان‌ها خودشان را در مسابقات آینده نشان دهند.

او با اشاره به اینکه تیم حریف سه بازیکن خارجی و تبعه داشت که نباید از این مسئله عبور کرد، گفت: یکی از آنها ۳۵ امتیاز آورد و کاملا تاثیرگذار بودند. در صورتی که ما از ترکیب جام جهانی سه بازیکن اصلی خود یعنی حدادی، یخچالی و امینی را نداشتیم اما به هر حال با همه این شرایط باید بازی را می‌بردیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *