آمادگی مدیریت شهری پایتخت برای کمک به ساخت ورزشگاه جدید

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران از اعلام آمادگی مدیریت شهری برای کمک به ساخت ورزشگاه جدید در تهران خبر داد.

نرگس معدنی پور در گفت‌وگو با سادس، با اشاره به تلاش دولت برای ساخت مجموعه ورزشی جدید در تهران گفت: در کلانشهر وسیعی همچون تهران هر چقدر بتوانیم سرانه‌های فرهنگی و ورزشی را ارتقاء دهیم، امر پسندیده و مورد نیاز شهر است و مدیریت شهر در حد توان خود به دستگاه‌های مختلف در این زمینه کمک خواهد کرد.

وی با بیان اینکه با این حال نباید از زیرساخت‌های موجود نیز غافل شویم و قطعا می بایست ورزشگاه موجود را هم بروز رسانی کنند، ادامه داد: نمی‌توانیم یک مجموعه ورزشی بزرگ همچون ورزشگاه آزادی را به دلیل آنکه مشکلات تأسیساتی دارد، رها کنیم تا یک مجموعه دیگر ساخته شود و قطعا باید ورزشگاه‌های موجود را از نظر تجهیزات و تأسیسات بروز رسانی کنند و در کنار آن در حوزه زیرساختی اقداماتی در راستای ساخت ورزشگاه جدید داشته باشند.

معدنی پور با تأکید بر اینکه مدیریت شهری تهران به مسئولان برای ساخت مجموعه جدید ورزشی کمک خواهد کرد، افزود: شهرداری تهران در ایحاد زیرساخت‌ها می‌تواند حمایت های خوبی داشته باشد و ما اطلاعی نداریم که آنها چه کمک هایی می‌خواهند، اما آماده هستیم که در بحث ساخت ورزشگاه و مجموعه جدید ورزشی به مسئولان ورزشی کشور کمک کنیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *