زمان انتظار، زمان عدالت، عبادت، امنیت و پایداری توحید است

 رئیس عقیدتی سیاسی ناجا با اشاره به اینکه ظهور حضرت مهدی (عج) ،عدالت واقعی را در جهان حاکم خواهد کرد، گفت: زمان انتظار، زمان عدالت، عبادت، امنیت و پایداری توحید است .
به گزارش سادس به نقل از  پایگاه خبری پلیس،‌ حجت‌الاسلام والمسلمین “بهرامی” در جمع فرماندهان و کارکنان انتظامی غرب استان تهران ضمن تبریک ایام ماه شعبان و فرارسیدن ماه مبارک رمضان با اشاره به اینکه خداوند با قیام امام زمان ( عج) جهان را زنده و اصلاح می کند، بیان داشت:امام زمان( عج) برای مبارزه با ظلم ظهور می کند و ما باید با عملکرد خوب خودمان زمینه ظهور را فراهم کنیم.

وی خاطرنشان کرد : همه مذاهب الهی بر این باورند که یک منجی خواهد آمد و جامعه الهی و امت ها را هدایت و به فلاح و رستگاری خواهد رساند لذا همه امت ها بر این موضوع که منجی خواهد آمد، اتفاق نظر دارند.

حجت‌الاسلام و المسلمین بهرامی تصریح کرد: انتظار برای افراد یک نیاز فطری است اما اسلام به این انتظار جهت صحیح داده و آن را از انتظاری که در سایر مذاهب برای ظهور قرار داده اند متفاوت کرده از جمله اجر و ثواب انتظار که در بسیاری از روایات اسلامی نقل شده است نظیر فرمایش پیامبر گرامی اسلام (ص) که فرمودند با فضیلت ترین اعمال ، انتظار فرج است.

وی در ادامه اعتقاد به مهدویت را بال قدرتمند نظام اسلامی برای رویارویی با توطئه های دشمنان نظام و انقلاب عنوان کرد و اظهارداشت: طبق مطالعات انجام شده در جامعه ای که اعتقاد به مهدویت ریشه دار باشد، آن ملت همیشه پیروز خواهد بود.

رئیس عقیدتی سیاسی ناجا با اشاره به برخی آثار و برکات ظهور حضرت مهدی (عج) اظهار داشت: گسترش عدالت، سلامت روحی ، رفاه و بی نیازی، نزول برکات آسمانی و برادری و برابری از جمله این آثار است.

حجت‌الاسلام و المسلمین بهرامی گفت: حکومت امام زمان (عج) با همه حکومت ها متفاوت است ، حکومت او جهانی ، الهی  و براساس دین ، قرآن ، سنت اهل بیت و برقراری امنیت جهانی است و مسلما امام می آید تا اهداف و برنامه های متعالی تمام انبیای الهی را پیاده کند.

وی به تکلیف شیعیان در زمان غیبت امام عصر (عج) نیز اشاره و تصریح کرد: در زمان غیبت، اعتقاد‌ و حرکت در مسیر ولایت‌فقیه تکلیفی است که بر تمامی مسلمانان واجب است و تاکنون نیز با درایت و مدیریت مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) و انسجام مردمی، دین اسلام و تشیع در جهان شاخص و با عزت بوده است.

نماینده ولی فقیه در نیروی انتظامی در ادامه به نقش کارکنان ناجا در تعالی امنیت اجتماعی پرداخت و گفت: کارکنان با نقش‌آفرینی خود و تقویت معنویت ، نقش اثربخشی در حفظ و ارتقاء امنیت بر عهده ‌دارند.

حجت‌الاسلام و المسلمین بهرامی با اشاره به اینکه ماموریت های ناجا جزء ماموریت های الهی است، بیان داشت:همواره ما باید به یاد خدا باشیم تا در ماموریت ها سربلند شویم.

رئیس عقیدتی سیاسی ناجا در ادامه سخنان خود به تبیین منویات مقام معظم رهبری در بیست و یکمین همایش سراسری فرماندهان، روسا و مدیران ناجا پرداخت و با اشاره به ابراز خرسندی و رضایت فرمانده معظم کل قوا از مجاهدت مجموعه نیروی انتظامی، اظهارداشت: کارکنان ناجا که به عنوان حافظان نظم و امنیت مسئولیت خطیری برعهده دارند، باید توجه داشته باشند که ابراز خوشحالی و خوشنودی فرمانده معظم کل قوا از ناجا، وظیفه ما را سنگین تر می کند.

وی در ادامه تاکید کرد: ما باید با توکل به خدا و با تمسک به قرآن و اهل بیت(ع) با شتاب بیشتری به انجام وظیفه بپردازیم و محکم تر از گذشته در مسیر خدمتگزاری به مردم قدم برداریم.

نماینده ولی فقیه در نیروی انتظامی در پایان خاطرنشان کرد :برای تحقق شعار امسال تعیین شده از سوی فرمانده معظم کل قوا، “اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل”، وجود امنیت یکی از پایه های اقدام و عمل در تحقق این شعار است که باید در ایجاد امنیت، تلاش مضاعف داشته باشیم. #

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *