بازگشت سه امتیازی به بازی/ چادرملو روی نوار پیروزی

بازگشت سه امتیازی به بازی/ چادرملو روی نوار پیروزی

سادس/یزد چادرملو اردکان با دو گل در یک بازی دشوار و خارج از خانه مقابل حریف خود به پیروزی رسید، تا با ۱۰ امتیاز در رتبه سوم جدول لیگ آزادگان قرار گیرد.

در چارچوب برگزاری هفته چهارم لیگ دسته اول فوتبال کشور، از ساعت ۱۶:۳۰ روز گذشته (دوشنبه سوم مهرماه)؛ تیم فوتبال آریو اسلامشهر میزبان تیم چادرملو اردکان بود.

در دقیقه ۱۶ این دیدار پراتفاق و جذاب «محمد بختیاری» دروازه چادرملو را باز کرد، هرچند که در ادامه سرمه ای پوشان اردکانی چند موقعیت خطرناک را بر روی دروازه حریف خلق کردند، اما در نهایت نیمه نخست این دیدار با پیروزی سفید پوشان اسلامشهری به پایان رسید.

اعتراضات به داوری و گاها اشتباهات داوری که امروزه در مسابقات فوتبال طبیعی قلم داد می‌شود، در این مسابقه لیگ یکی هم نیز وجود داشت و در یک صحنه بازیکنان چادرملو معتقد بودند که توپ به دست بازیکن آریو برخورد و باید برای این تیم پنالتی گرفته می‌شد.

با شروع شدن نیمه دوم این دیدار «سعید اخباری» برای تغییر نتیجه، دست به تغییر ترکیب و تعویض بازیکنان تیم خود برد، که این تغییرات برگ برنده اخباری در این بازی بود و در طی چند دقیقه بازی باخته را به برد تبدیل کرد.

در دقیقه ۶۹ «علی رستمی» موفق شد با ضربه‌ای دیدنی دروازه آریو را باز کند تا نتیجه این دیدار به تساوی کشیده شود، اما در حالی که هنوز بازیکنان میزبان در شوک گل اول بودند، سه دقیقه بعد یعنی در دقیقه ۷۲، «سیدعلی یحیی‌زاده» دومین گل چادرملو را به ثمر رساند تا این تیم در بازی خارج از خانه در آستانه پیروزی قرار گیرد.

سفید پوشان اردکانی که در دقایقی پایانی این دیدار تحت فشار شدید حملات حریف بودند، در دقیقه ۸۵ با اخراج «سیروس صادقیان» ۱۰ نفره شدند، اما در دقایق پایانی مقابل آریو مقاومت کردند و سه امتیاز این دیدار را با بازگشت تماشایی به دست آوردند.

به گزارش سادس چادرملو اردکان با احتساب این نتیجه ۱۰ امتیازی شد و در رده سوم جدول رده بندی لیگ دسته یک فوتبال کشور قرار گرفت. 

جدول رده بندی لیگ دسته اول فوتبال کشور تا پایان هفته چهارم به شرح زیر است:

بازگشت سه امتیازی به بازی/ چادرملو رو نوار پیروزی

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *