مدیر برنامه های اوبامیانگ مقصد بعدی او را فاش کرد


اوبامیانگ

مدیر برنامه های اوبامیانگ از جدایی این بازیکن در پایان فصل خبر داد و اعلام کرد به زودی تکلیف او مشخص می‌شود.

به گزارش سادس و به نقل از elsport، پیر امریک اوبامیانگ فصلی رویایی را با بوروسیا دورتموند پشت‌سر می‌گذارد. این بازیکن موفق شده است در بوندسلیگا ۱۷ گل به ثمر برساند تا در صدر جدول گلزنان قرار داشته باشد.

این بازیکن گابنی به احتمال خیلی زیاد آخرین فصل حضور خود در بوندسلیگا را سپری می‌کند و در پایان فصل راهی رئال مادرید خواهد شد. مدیر برنامه های این بازیکن از مقصد بعدی او سخن به میان آورد. او گفت: اوبامیانگ بازیکن بسیار خوبی است. او می‌خواهد در بهترین تیم های اروپا بازی کند. خودش دوست دارد به رئال مادرید برود اما این انتقال آسان نیست.

مدیر برنامه‌های اوبامیانگ ادامه داد: او در دورتموند روزهای خوبی را پشت سر می‌گذارد و مشکلی با حضور در این تیم ندارد اما به دنبال چالش‌های جدیدی در زندگی خود است. به همین خاطر می‌خواهد دورتموند را ترک کند. دورتموند برای فروش اوبامیانگ ۷۰ میلیون یورو می‌خواهد اما فکر نکنم رئال چنین مبلغی را پرداخت کند. البته همه چیز به زین الدین زیدان (سرمربی رئال) بستگی دارد و اگر او اوبامیانگ را بخواهد، سران رئال قادر هستند هر مبلغی را پرداخت کنند.

رئال مادرید در خط حمله خود مشکلات جدی دارد. کریم بنزما مدت‌هاست از روزهای اوج خود فاصله گرفته است و از طرف دیگر هم زیدان به آلوارو موراتا اعتماد زیادی ندارد. خبرهای زیادی هم درباره جدایی این بازیکن در تابستان به گوش می‌رسد و طبیعی است که زیدان به دنبال جذب چهره جدیدی برای خط حمله تیمش باشد.

انتهای پیام

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *