آینده روشنی در انتظار سوارکاری ایران است


photo_2017-02-04_14-59-09.jpg

رییس کانون اسب اصیل عرب انگلستان گفت: از آنجا که مالکان و سوارکاران در ایران بسیار مشتاق یادگیری هستند، آینده مثبت و روشنی در انتظار سوارکاری ایران است.

کریستینا بنت در گفت‌وگو با سادس، در خصوص بیست‎وسومین جشنواره ملی زیبایی اسب اصیل عرب خوزستان، اظهار کرد: مسابقه در سطح بسیار خوب و بالایی برگزار شد و از این که در ایران و اهواز هستم و افتخار داوری در این مسابقات را داشتم، بسیار خوشحال هستم. اسب‌های بسیار زیبا و دوست‌داشتنی در این مسابقات شرکت کرده بودند که باعث شده بود سطح مسابقات بسیار از آنچه که انتظار داشتیم، بالاتر باشد.

وی عنوان کرد: آینده بسیار مثبت و روشنی در انتظار ورزش سوارکاری در ایران است؛ چرا که حس می‌کنم سوارکاران و مالکان اسب‌ها بسیار مشتاق یادگیری هستند و با این شرایط باید در انتظار پیشرفت روزافزون آن‌ها بود.

بنت خاطرنشان‌کرد: اسکان تماشاگران، مهمانان و اصحاب رسانه بسیار عالی برنامه‌ریزی شده بود و فکر می‌کنم سه روز با نشاط و سرگرم‌کننده برای تمام افراد حاضر در این نمایش رقم خورد.

به گزارش سادس، بیست‎وسومین جشنواره ملی زیبایی اسب اصیل عرب خوزستان با حضور 176 شرکت‌کننده از 13تا 15 بهمن در مجموعه ورزشی امام رضا(ع) شهرک نفت اهواز برگزار شد.

انتهای پیام

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *