بیهوش کردن شگرد سارق امامزاده صالح(ع)

 پسر جوان که با شگرد بیهوشی دست به سرقت از زائران امامزاده صالح(ع) می‌زد، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش سادس به نقل از باشگاه خبرنگاران، ساعت ۱۹:۳۰ بیست و چهارم اردیبهشت ماموران کلانتری ۱۰۱  تجریش در حال گشت زنی در محدوده امام زاده صالح (ع) بودند که به فردی سابقه دار به نام “آرمان.ک” ۲۳ ساله مظنون شدند که با مشاهده مامورین اقدام به فرار کرد .

مامورین بلافاصله عملیات تعقیب و گریز را آغاز کردند که متهم به زیر پل تجریش متواری شده و برای فرار به داخل رودخانه رفت.

عوامل کلانتری با هماهنگی مرکز پیام کلانتری و درخواست نیروی کمکی و پس از اخطارهای مکرر  و شلیک چند تیر هوائی نهایتا بعد از حدودا ۲۰ دقیقه تعقیب و گریز موفق شدند متهم را دستگیر کنند.

با توجه به شلوغی محل چند از شهروندان و زائران به ماموران مراجعه و بیان داشتند:متهم  در سال گذشته به وسیله قرص ما را بیهوش نموده و وجوه نقد مارا به سرقت برده است که پرونده آن در دادسرای ناحیه یک شمیران موجود می باشد و حتی حکم جلب و دستگیری وی را نیز مقام قضائی صادر نموده است.

سرهنگ عبدالوهاب حسنوند سرکلانتر یکم پلیس پایتخت درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: ماموران متهم را برای تحقیقات بیشتر  به کلانتری منتقل کرده و او را تحت بازجوئی های پلیسی قرار دادند که در خلال تحقیقات پلیسی مشخص شد وی با خوراندن غذای نذری مسموم اقدام به سرقت از زائران و شهروندان در محدوده امام زاده (ع) می کرده است .

سرکلانتر یکم پلیس پایتخت خاطر نشان کرد: پرونده متهم جهت تحقیقات بیشتر ، کشف سایر جرایم و سیر مراحل قانونی در اختیار کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *