تحقق اهداف تعيين شده با گام هاي محكم پرسنل بانك ميسر مي شود /با مديريت مشكلات آن ها را به امتياز تبديل كنيم

 مديرعامل بانك ايران زمين گفت: به نظرم با توجه به تغييرات ايجاد شده در فضاي اقتصادي كشور فضاي عملكرد و فعاليت بانكها واقعي شده است و مطمئنا به سمت و سوي توسعه روابط با جهان گام برخواهيم داشت.
 به گزارش سادس به نقل از روابط عمومي بانك ايران زمين، عبدالمجيد پورسعيد مديرعامل در ابتداي سخنان خود در همايش سراسري مديران بانك ايران زمين ضمن خير مقدم به مديران استان هاي بانك اظهار داشت: بسيار خوشحال هستم و افتخار مي كنم كه در جمع مديران ارشد بانك هستم و اميدوارم كه بتوانيم در كنار هم براي موفقيت مجموعه ايران زمين تلاش كنيم.
پورسعيد با اشاره به اهميت شناخت فضاي فعاليت ها براي رسيدن به اهداف مورد نظر و تعيين شده گفت: ما براي اين كه بتوانيم به اهداف مدنظر و تعيين شده دست بيابيم بايد شرايط و فضاي فعاليت و رقبا را بشناسيم و با آگاهي به آن ورود پيدا كنيم.
مديرعامل بانك ايران زمين اظهار كرد: با توجه به تغييرات ايجاد شده در اقتصاد كشور فضاي عملكرد و فعاليت بانك ها واقعي شده است. بايد در اين شرايط اهدافمان را دنبال كنيم. در نيم قرن اخير فضايي كه ما الان با آن روبرو هستيم سابقه نداشته است. فضاي عملكرد و فعاليت بانك ها به نظر من واقعي شده است. امروز ديگر نه از تزريق هاي خاص خبري هست و نه از ورود منابع نفتي، بنابراين بايد گفت شرايط امروز با گذشته قابل مقايسه نيست. بنابراين نمي توان مانند گذشته عمل كرد و نتيجه گرفت.
وي با تاكيد بر اهميت تلاش همكاران در دستيابي به اهداف تعيين شده خاطر نشان كرد: من يقين دارم با تكيه بر نيروهاي كارآمد و پرتلاش بانك ايران زمين گام هاي محكمي در جهت رفع مشكلات و دستيابي به موفقيت برخواهيم داشت.
پورسعيد در پايان گفت: پيشرفت يعني با مشكلاتي كه مواجه مي شويم ،آن را حل كنيم تا با مشكل بزرگتر روبه رو نشويم. فضاي كاري ما همين است. مشكلات بيشتر مي شود، اما مديريت مي كنيم و آن ها را تبديل به امتياز خواهيم كرد.
دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *