۲۸۵ کیلو تریاک به پایتخت نرسید

 جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف ۲۸۵ کیلو و ۱۳۰ گرم تریاک در عملیات مشترک پلیس کرمان و یزد خبر داد و گفت: در این عملیات سه قاچاقچی دستگیر و دو دستگاه خودرو توقیف شدند.
به گزارش سادس به نقل ازپایگاه خبری پلیس سرهنگ “ناصر فرشید”  گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان های “کهنوج” و “فاریاب” به همراه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یزد در یک هم افزایی اطلاعاتی از عبور یک محموله سنگین مواد مخدر آگاه شدند.

وی افزود: از این رو عصر روز گذشته ماموران، اشراف اطلاعاتی خود را افزایش دادند و دریافتند که قاچاقچیان، موادمخدر را از استان های شرقی بارگیری و به جنوب کرمان انتقال داده اند و قصد دارند آن را به سمت پایتخت بارگیری کنند.

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمان بیان داشت: کنترل محور های مواصلاتی در دستور کار قرار گرفت و پلیس به یک دستگاه پژو پارس مشکوک شد و آن را متوقف کرد.

وی ادامه داد: پس از متوقف کردن پژو پارس در “سه راه زه” پلیس با استفاده از شگردهای خاص به این نتیجه رسید که سرنشینان این خودرو نقش اسکورت مواد را دارند، از این رو پس از ورود یک دستگاه کامیون بنز ماموران آن را نیز متوقف کردند.

سرهنگ فرشید اضافه کرد: پس از انتقال کامیون حامل هندوانه به پارکینگ ماموران در بازرسی از آن توانستند ۲۸۵ کیلو و ۱۳۰ گرم تریاک که به طرز ماهرانه جاساز شده بود را کشف کنند.

وی تعداد قاچاقچیان دستگیر شده در این عملیات را سه نفر ذکر کرد و گفت: ماموران دو دستگاه خودرو را نیز توقیف کردند و به همراه مواد کشف شده به مراجع قانونی تحویل دادند.

جانشین فرمانده انتظامی استان در پایان مبارزه با قاچاق مواد مخدر را از اولویت های پلیس در راستای کاهش آسیب های اجتماعی عنوان کرد و بیان داشت: از شهروندان عزیز می خواهیم تا در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک ضمن تماس با سامانه فوریت های پلیسی ۱۱۰ ، سبزپوشان عرصه نظم و امنیت را در اجرای وظایف خود یاری دهند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *