توضیح بانک تجارت در مورد تعویض کارتهای این بانک

 روابط عمومی بانک تجارت در مورد اخبار منتشره در برخی از شبکه های مجازی در مورد تعویض کارتهای این بانک توضیح داد.
 به گزارش سادس به نقل از روابط عمومی بانک تجارت،در این توضیح آمده است: تعداد کارتهای این بانک که مشمول طرح تعویض می‌باشند، حدود ۷ میلیون فقره بوده و تعویض این کارتها نیز دقیقا در راستای دستورالعمل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در خصوص یکسان سازی خدمات کارت های بانکی شبکه شتاب صورت می گیرد.
هزینه ای که بابت تعویض این کارتها از مشتریان دریافت می شود تنها معادل قیمت تمام شده کارت بوده و هیچگونه درآمدی برای بانک به همراه نخواهد داشت. لازم به ذکر است هزینه تعویض کارت برای اکثر مشتریان دارای تجارت کارت نصف مبلغ مصوب بانک مرکزی معادل ۱۱۵۰۰ ریال خواهد بود.
گفتنی است بانک تجارت روز گذشته اعلام کرده بود که این بانک به منظور ارتقای سطح خدمات کارت، کارت‌های مشتریان خود را تعویض می‌کند و بر همین اساس پیش شماره کارت‌های بانک تجارت از ۶۲۷۳۵۳ به ۵۸۵۹۸۳ تغییر می‌یابد و تا پایان تیرماه سال جاری کلیه کارت‌های این بانک تعویض خواهند شد.
ارسال شده در دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مزاحمت پسر جوان برای زن شوهردار

س خرداد ۴ , ۱۳۹۵
 رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات انتظامی همدان از شناسایی و دستگیری فردی که در شبکه های اجتماعی برای خانمی جوان مزاحمت ایجاد کرده بود، خبر داد. به گزارش سادس به نقل از ایرنا، سرهنگ اکبر امینی اظهار کرد: پس از شکایت فردی در زمینه ایجاد مزاحمت و سلب آسایش […]