پرداخت سود سهامداران دو شرکت بزرگ بورسی در شعب بانک صادرات ایران

 ​سود سهامداران شرکت های سرمایه گذاری نور کوثر ایرانیان و اعتبار ایران مربوط به سال مالی منتهی به پایان آذر ماه ٩۴ از طریق شعب بانک صادرات ایران پرداخت می گردد.
 به گزارش سادس به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران،‌ براساس قرارداد منعقده بین این بانک و شرکت های سرمایه گذاری نور کوثر ایرانیان و اعتبار ایران سود سهام سال مالی منتهی به پایان آذر ماه ١٣٩۴از طریق کلیه شعب بانک صادرات ایران از روز شنبه ابتدای خرداد ماه سالجاری شروع شده است. در این رابطه سهامداران حقیقی شرکت یادشده می‌توانند با ارائه مدارک هویتی نظیر کارت ملی، شناسنامه، برگه سهام مربوطه به شعب این بانک مراجعه و سود سهام خود را دریافت نمایند و یا به سایر حسابهای خود انتقال دهند.
شایان ذکر است پرداخت سود طرح مذکور صرفاً توسط بانک صادرات ایران انجام پذیرفته و سهامداران می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و رفع مشکلات احتمالی با شماره تلفن: ٨٨٨٧۴۴٣٨ شرکت سرمایه گذاری اعتبار ایران و تلفن:٨٨٧٨٧٩٠١ شرکت نور کوثر ایرانیان تماس بگیرند.
گفتنی است بانک صادرات ایران با ٢۵٧۵ شعبه در سراسر کشور، ۴۵١هزار و٩١۵دستگاه پایانه فروش متصل به حسابهای این بانک، بیش از نیم میلیون مشتری اینترنتی و ارایه خدمات متنوع و به روز بانکی، به عنوان بزرگترین بانک بورسی کشور نقش بسزایی در ارتقاء خدمات بانکداری الکترونیکی و نهادینه شدن فرهنگ بانکداری نوین در جامعه دارد.
دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *