مورینیو تصمیم خود را گرفته است

مورینیو تصمیم خود را گرفته است

اسطوره باشگاه رم اعلام کرد که مورینیو بعد از فینال لیگ اروپا تصمیم نهایی خود را برای ماندن یا جدایی از جالوروسی اعلام خواهد کرد.

به گزارش سادس و به نقل از کوریره دلو اسپورت، رم با هدایت مورینیو به دنبال نخستین قهرمانی خود در لیگ اروپا است.

رمی ها در فینال لیگ اروپا باید به مصاف سویا بروند که در این رقابتها تخصص قهرمانی دارند؛ با این حال جالوروسی با هدایت مورینیو امید زیادی برای قهرمانی در این رقابت بزرگ دارد.

فرانچسکو توتی درباره دیدار رم با سویا گفت: امیدوارم که قهرمانی در لیگ اروپا را به دست آوریم. این یک فینال بزرگ است و هر احتمالی در آن وجود دارد. رم به فینال لیگ اروپا راه پیدا کرده و این دستاورد بزرگی است؛ حتی اگر نتواند قهرمان شود.  امیدوارم که دیبالا به این بازی برسد. حضور او در این دیدار کمک زیادی به تیم خواهد کرد.

اسطوره رم درباره آینده مورینیو با تیم گفت: این تصمیم مورینیو است. به نظرم که او و باشگاه تصمیم نهایی خود را گرفته اند و بعد از فینال آن را اعلام خواهند کرد. نمی‌دانم که چه اتفاقی خواهد افتاد؛ با این حال من دوست دارم که مورینیو بماند.

توتی درباره انتخاب انریکه به عنوان جایگزین اسپالتی هم گفت: به نظرم او گزینه‌ای ایده‌آل است. من انریکه را دوست دارم و از طرفدارانش هستم. انریکه چه به عنوان بازیکن و چه به عنوان مربی تاریخ ساز بوده است و به نظرم می تواند در ناپولی عملکرد خوبی از خود نشان دهد. او شخصیتی متواضع و مربی خوبی است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *