ناجا سازمان برتر در حوزه فعالیت‌های قرآنی/ماموریت‌های نیروی انتظامی زمینه‌ساز ظهور امام زمان(عج) است

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در جشنواره طرح سراسری حفظ قرآن کریم ویژه کارکنان و خانواده کارکنان در گرگان از وجود ۵۲ هز ار حافظ قرآن کریم در نیروی انتظامی خبر داد و گفت: شورای توسعه قرآن کشور در ارزیابی های صورت گرفته، ناجا را به عنوان یک سازمان برتر در حوزه فعالیت‌های قرآنی معرفی کرده است.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام ‌”ابوتراب بهرامی” امروز در جشنواره طرح سراسری حفظ قرآن کریم ویژه کارکنان و خانواده های کارکنان انتظامی گلستان با تبریک میلاد با سعادت حضرت ولی‌عصر امام زمان(عج) گفت: انتظار ظهور امام زمان(عج) به معنای انتظار برای پر شدن جهان از عدل، داد و عدالت برای همه انسان ها، رفع ظلم از صحنه زندگی بشر و انتظار فرا رسیدن دنیایی برتر از لحاظ مادی و معنوی است.

وی گفت: انتظار برای حرکت تاریخ بشر به سوی صلاح و رستگاری نقطه ای امیدبخش برای انسان‌ها و ملت‌های جهان است.

حجت الاسلام بهرامی در بخش دیگری از سخنان خود انقلاب اسلامی ایران را نقطه شروع انقلاب بزرگ جهان اسلام به پرچمداری امام زمان (عج) دانست و گفت: اعتقاد به مهدویت و وجود مقدس حضرت ولی‌عصر(عج) امید را در دلها زنده می کند.

وی در ادامه به سوم خردادماه، سالروز آزادسازی خرمشهر اشاره کرد و گفت: عملیات بیت‌المقدس و آزادسازی خرمشهر نقطه عطف تاریخ ۸ سال دفاع مقدس بوده است.

این مقام مسئول انتظامی تصریح کرد: جنگ تحمیلی دشمنان اسلام علیه ملت ایران یک پدیده نامشروع و غیرقابل تصور در عرصه های بین المللی بوده و دوران ۸ سال دفاع مقدس یادآور اوج مردانگی و شرف ملی و موجب برانگیخته شدن احساس، وفاداری و ایثارگری به آرمان های انقلاب اسلامی شده بود.

وی با بیان اینکه خون های زیادی در ۸ سال جنگ تحمیلی به خصوص در آزادسازی خرمشهر تقدیم نظام شده است، تصریح کرد: وظیفه همه ما این است که از خون های ریخته شده دفاع کرده و در راه حفظ ارزش های انقلاب اسلامی تا پای جان دفاع کنیم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در بخش دیگری از سخنان خود به ترویج فرهنگ قرآنی و تاثیر آن در زندگی انسان اشاره کرد و گفت: انس با قرآن، معرفت اسلامی را در ذهن‌ها قوی تر می‌کند.

وی با بیان اینکه قرآن مجید شامل همه دستورات و احکامی است که بشر برای سعادت و کمال خود به آن احتیاج دارد، افزود: علاج دردهای همه ما خواندن قرآن و عمل به دستورات آن است.

حجت‌الاسلام بهرامی با تاکید بر اینکه اندیشه در قرآن کلید نجات انسان و تقرب به خدا است، اظهار داشت: زندگی خوب و سالم در پناه قرآن امکان پذیر است و همه ما بایستی در یادگیری قرآن و دقت در فهم و عمل به دستورات آن تلاش کنیم.

وی به اقدامات نیروی انتظامی در راستای ارتقاء بنیه دینی و اعتقادی کارکنان اشاره کرد و گفت: نیروی انتظامی در کنار ماموریت ها و وظایف ذاتی خود که همانا تامین امنیت جامعه است توجه ویژه ای به بعد فرهنگی و اعتقادی کارکنان دارد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا افزود: ‌خوشبختانه علاوه بر تامین مطلوب امنیت در سطح جامعه، در حوزه اقدامات فرهنگی نیز نیروی انتظامی موفق عمل کرده است و هم اکنون در بین بسیاری از سازمان ها و نهادها، ناجا یکی از سازمان‌های برتر در حوزه فعالیت های قرآنی محسوب می‌شود.

این مقام مسئول همچنین گفت: شورای توسعه قرآن کشور در ارزیابی های صورت گرفته، نیروی انتظامی را به عنوان یک سازمان برتر در حوزه فعالیت‌های قرآنی معرفی کرده است.

حجت‌الاسلام بهرامی با تقدیر از توجه ویژه همه فرماندهان و مسئولان انتظامی به قرآن و ترویج فرهنگ قرآنی و دینی در بین خانواده های کارکنان، تصریح کرد: هم اکنون ۵۲ هزار حافظ حداقل یک جزء تا کل قرآن کریم در بدنه نیروی انتظامی وجود دارد و افتخاری برای کارکنان این نیرو محسوب می شود.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در پایان از تلاش فرمانده، مسئولان عقیدتی سیاسی و کارکنان انتظامی گلستان در راستای برگزاری این جشنواره بزرگ تقدیر کرد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *