قاتل همسرکُش در انتظار محاکمه / ادعای جنون به کمک قاتل نیامد

مرد جوانی که مدعی بود به دلیل جنون، همسرش را خفه کرده است، پس از رد ادعایش، در انتظار محاکمه قرار گرفت.
به گزارش  سادس به نقل از تسنیم «پویا»؛ ساعت 20:30 بیست ‌و چهارم فروردین سال گذشته گزارشی مبنی بر وقوع یک قتل در خیابان نامجو به کلانتری 106 نامجو اعلام شد که بلافاصله تیمی از مأموران به محل وقوع قتل اعزام شدند.
پس از حضور مأموران در محل اعلام خبر، فردی به نام مسعود به آنها مراجعه کرد و مدعی شد همسر 35 ساله‌اش را با روسری خفه کرده است.
دقایقی بعد نیز سعید احمدبیگی – بازپرس ویژه قتل پایتخت در محل وقوع جرم حاضر و دستور دستگیری همسر مقتول و بررسی‌های بیشتر را صادر کرد.
مسعود پس از بازداشت درباره انگیزه خود از قتل همسرش به بازپرس گفت: به دلیل اختلافات خانوادگی و داشتن پرونده قضایی مبنی بر درخواست طلاق همسرم، او را به قتل رساندم.
مسعود که سابقه کیفری و حمل مواد را نیز در پرونده خود داشت در ادامه روند بازپرسی اواخر آبان ماه سال گذشته به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد و از بیماری روحی خود پرده برداشت و مدعی شد: در لحظه قتل مدام صدایی در ذهنم به من می‌گفت که همسرم را بکشم و به این دلیل که در آن زمان خوردن قرصهایم را قطع کرده بودم، همسرم را خفه کردم.
بازپرس پرونده پس از طرح ادعای مسعود مبنی بر جنون، برای صحت یافتن از ادعاهای وی و بررسی‌های بیشتر، متهم را در اختیار کمیسون پزشکی قرار داد اما کارشناسان پزشکی قانونی پس از انجام تحقیقات لازم ادعای جنون مسعود را رد کردند.
سرانجام پس از تکمیل پرونده قتل، سعید احمدبیگی؛ بازپرس امور جنایی تهران برای قاتل این پرونده به اتهام مباشرت در قتل قرار مجرمیت صادر کرد و با صدور کیفرخواست برای مسعود، وی به زودی در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه خواهد شد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *