راننده شیک پوش پژو ، سارق بود

 فرمانده انتظامی شهرستان زنجان با اشاره به اینکه شهروندان توصیه های پلیس را جدی تر بگیرند ، گفت: با تلاش پلیس یک سارق داخل خودرو در حین سرقت دستگیر شد.

به گزارش سادس به نقل از جام نیوز سرهنگ ایرج خانی پور اظهار داشت: متاسفانه در اثر کم توجهی برخی از شهروندان و رها کردن وسائل در داخل خودرو یا عدم استفاده از تجهیزات ایمنی شاهد وقوع برخی جرائم از سوی سارقان بویژه سرقت داخل خودرو هستیم که امیدواریم همشهریان عزیز توصیه های پلیس را جدی تر بگیرند.
وی ادامه داد: در پی اطلاع پلیس از سرقت داخل خودرو در خیابان فردوسی بلافاصله ماموران جهت بررسی موضوع به محل اعزام که مشاهده فردی در حال سرقت داخل خودرو است.
این مقام مسئول خاطر نشان کرد: این سارق با مشاهده پلیس با استفاده از یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ از محل متواری که با تعقیب و گریز متهم دستگیر و به کلانتری منتقل شد.
خانی پور تصریح کرد:این متهم شیک پوش در اعترافات خود به سرقت داخل خودرو اعتراف و در بازرسی از داخل خودرو اموال مسروقه از قبیل یک جفت بلندگو ، کاپیشن ، رینگ و لاستیک ، آچار چرخ ، پخش خودرو و یک قبضه قمه کشف شد که تحقیقات در این زمینه ا دامه دارد. فرمانده انتظامی شهرستان زنجان از کشف یک دستگاه موتورسیکلت مسروقه خبر داد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *