پایان تلخ مزاحمت مرد ناشناس برای دختر ۱۶ساله

 نوعروس ۱۶ساله ای که در پی دریافت پیامک از سوی فردی ناشناس با تازه داماد جوان دچار اختلاف شده بود، به طرز مشکوکی جان سپرد.

به گزارش سادس به نقل از به نقل از خراسان، ماجرای این مزاحمت های تلفنی از ۲ماه قبل زمانی آغاز شد که دختر ۱۶ساله با یکی از بستگانش ازدواج کرده بود.

نوعروس نوجوان برای رهایی از مزاحمت های فرد ناشناس، تلفن خود را خاموش کرد ولی ۲ماه بعد از این ماجرا، زمانی که پس از مدت ها تلفن خود را روشن کرد، باز هم پیامکی از سوی همان فرد ارسال شد که این موضوع به اختلاف میان تازه عروس و داماد منجر شد.

داماد که با حالت قهر منزل عروس را ترک کرده بود، با واسطه شدن بزرگ ترها دوباره به منزل عروس بازگشت. اما صبح روز گذشته وقتی مادر عروس قصد بیدار کردن عروس و داماد را داشت، متوجه شد که دخترش حرکتی نمی کند.

او فریادزنان از اهالی منزل کمک خواست و بدین ترتیب مشخص شد که دختر ۱۶ساله جان خود را از دست داده است.

عقربه های ساعت ۱۰صبح را نشان می داد که قاضی سیدجواد حسینی (قاضی ویژه قتل عمد) برای بررسی موضوع عازم بلوار صبای غربی در منطقه سیدی شد.

تحقیقات مقدماتی بیانگر آن بود که عروس و داماد جوان از مزاحمت های تلفنی فرد ناشناسی رنج می بردند، به همین دلیل نیز قاضی حسینی دستور دستگیری عامل ارسال پیامک ها را صادر کرد و جسد دختر ۱۶ساله نیز در حالی برای تعیین علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد که مادر دختر ادعا کرد: دخترش قبلا تهدید به خودکشی کرده بود.

 

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *