هیچ حادثه خاصی در تهران رخ نداده است/تاکید بر آگاه سازی فرزندان از خطرات مواد منفجره وآتش زا

رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه تاکنون حادثه خاصی در تهران رخ نداده است، به شهروندان خصوصا خانواده ها توصیه کرد با رعایت نکات ایمنی و مراقبت بیشتر از فرزندان خود آنها را از خطرات مواد منفجره و آتش زا آگاه کنند.

به گزارش سادس به نقل از  پایگاه خبری پلیس ،سردار” حسین ساجدی نیا” فرمانده انتظامی تهران بزرگ، دقایقی پیش  با حضور در قرارگاه امنیتی – انتظامی پلیس پایتخت،  ضمن رصد اقدامات انجام شده از سوی یگان های انتظامی مستقر در سطح شهر تهران، بیان داشت:برابر گزارش های دریافتی و رصد دوربین های سطح پایتخت خوشبختانه تا کنون حادثه جدی و خاصی در سطح شهر تهران نداشته ایم.

وی در ادامه گفت:بر اساس بررسی و اعلام نمایندگان نهادهای امدادی  مستقر در قرارگاه انتظامی تهران بزرگ، تا کنون ۴۰ مصدوم به بیمارستان های شهر تهران منتقل شده اند که از این تعداد ۱۹ تن مربوط به شهر تهران و مابقی مربوط به شهرستان های استان تهران هستند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ افزود:با توجه به آمار موجود، هر ساله شاهد آسیب دیدگی کودکان و نوجوانانی هستیم که بدون اطلاع از عواقب و صدمات جبران ناپذیر بازی و استفاده از مواد محترقه ، سلامتی و شادی خود و خانواده شان را به خطر انداخته و یک عمر پشیمانی را برای خود به بار می آورند که لازم است در این خصوص خانواده ها ضمن کنترل و نظارت بر فرزندان خود آنها را از خطرات مواد منفجره و آتش زا آگاه کرده و آنان را از بازی با چنین موادی برحذر دارند.

این مقام ارشد انتظامی همچنین از جوانان و نوجوانان خواست، تا با برگزاری مراسم ویژه چهارشنیه آخر سال به صورت کوچه محوری، آسایش و آرامش را از خود و شهروندان سلب نکرده و شادی و سلامتی خود را فدای استفاده از مواد محترقه نکنند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *