پرداخت سود سهامداران شرکت سرمایه گذاری خوارزمی در شعب بانک صادرات ایران

​ سود سهامداران شرکت سرمایه گذاری خوارزمی مربوط به سال مالی منتهی به پایان خرداد ماه ٩۴ از طریق شعب بانک صادرات ایران پرداخت می گردد.
 به گزارش  سادس به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران،‌ براساس قرارداد منعقده بین این بانک و شرکت سرمایه گذاری خوارزمی سود سهام سال مالی منتهی به پایان خرداد ماه ٩۴ از طریق کلیه شعب بانک صادرات ایران از روز دوشنبه سوم خرداد ماه شروع شده است. در این رابطه سهامداران حقیقی شرکت یادشده می‌توانند با ارائه مدارک هویتی نظیر کارت ملی، شناسنامه، برگه سهام مربوطه به شعب این بانک مراجعه و سود سهام خود را دریافت نمایند و یا به سایر حسابهای خود انتقال دهند.
شایان ذکر است پرداخت سود طرح مذکور صرفاً توسط بانک صادرات ایران انجام پذیرفته و سهامداران می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و رفع مشکلات احتمالی با شماره تلفن: ۶۶٩٧١٠٣٠ شرکت سرمایه گذاری خوارزمی تماس بگیرند.
گفتنی است بانک صادرات ایران با ٢۵٧۵ شعبه در سراسر کشور، ۴۵١هزار و٩١۵دستگاه پایانه فروش متصل به حسابهای این بانک، بیش از نیم میلیون مشتری اینترنتی و ارایه خدمات متنوع و به روز بانکی، به عنوان بزرگترین بانک بورسی کشور نقش بسزایی در ارتقاء خدمات بانکداری الکترونیکی و نهادینه شدن فرهنگ بانکداری نوین در جامعه دارد.
دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *