طرح آزمایش گردانی؛ فرصتی برای نمایش اقتدار و توانمندی نیروهای مسلح

فرمانده یگان های ویژه ناجا گفت : طرح آزمایش گردان های نمونه ، فرصتی برای نشان دادن اقتدار و توانمندی نیروهای مسلح کشورمان است.

به گزارش خبرنگار سادس ، سردار “حسن کرمی” در مراسم اختتامیه طرح آموزش یگانی و آزمایش گردان نمونه ناجا، اظهار داشت : طرح آزمایش گردان های نمونه، فرصتی برای نشان دادن اقتدار و توانمندی نیروهای مسلح کشورمان است و ما باید فرصت طلب باشیم.

وی افزود: این آزمایش فرصت مناسبی است تا قابلیت های دفاعی و عملیاتی نیروهای نظامی و انتظامی را ارزیابی و معایب را احصاء کنیم.

فرمانده یگان های ویژه ناجا، ارتقاء آمادگی جسمانی ، عملیاتی و بصیرتی را اولویت یگان ویژه در سال جدید دانست و افزود: نمی خواهیم به صورت یک بعدی به تجهیزات و لوازم بپردازیم بلکه علاوه بر آمادگی جسمانی و عملیاتی در یگان ویژه ، می بایست در حوزه علمی و بصیرتی، برنامه ها و ارزیابی های زیادی داشته باشیم.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد : به منظور یکنواخت سازی و بازخوردگیری آموزش هایی که در طول چند سال اخیر ارائه شده ، معاونت آموزش ستاد کل نیروهای مسلح ، یگان ویژه خراسان رضوی را به عنوان گردان آزمایش دهنده در سطح ناجا انتخاب و تحت آزمایش عملیاتی و میدانی قرار داد.

سردار” کرمی” گفت : یگان ویژه خراسان رضوی تا حدودی توانست با بهره گیری از توان ، تجربه و تجهیزات خود اقتدار پلیس ویژه را به نمایش بگذارد و برگ زرینی را در کارنامه افتخارات نیروی انتظامی خصوصاً یگان های ویژه ثبت نماید.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *