صحبت‌های تاج درباره هواداران، VAR و ساختمانی برای زنان فوتبالیست

صحبت‌های تاج درباره هواداران، VAR و ساختمانی برای زنان فوتبالیست

مجمع عمومی فدراسیون فوتبال به صورت آنلاین از ساعت ۱۰ صبح امروز آغاز شد.

به گزارش سادس، مجمع عمومی فدراسیون فوتبال از ساعت ۱۰ صبح امروز(شنبه، ۸ بهمن ۱۴۰۱) به صورت آنلاین آغاز شد. به جز اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال اعم از رئیس و دبیرکل فدراسیون، سایر اعضا به صورت آنلاین در این مجمع حضور دارند. در مجمع امروز درباره موارد مختلفی از جمله صورت‌های مالی فدراسیون فوتبال تصمیم‌گیری خواهد شد.

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال درباره برگزاری مجمع این فدراسیون به صورت آنلاین اظهار کرد: این مجمع امروز (شنبه) به صورت آنلاین برگزار می‌شود و علاوه بر هیات‌ها و باشگاه‌ها و اعضای مجمع به صورت آنلاین حضور دارند، برخی اعضا به صورت حضوری در مجمع حضور دارند. موضوع جلسه بحث خزانه‌دار و گزارش حسابرسی و انتخاب حسابرس و بازرس قانونی است. ما امسال یک مجمع دیگر هم در فدراسیون فوتبال داریم.

صحبت‌های تاج درباره هواداران، VAR و ساختمانی برای زنان فوتبالیست

او ادامه داد: ما برخی از مجمع‌ عقب افتاده داشتیم و این مشکل را هم در سازمان لیگ و هم در فوتسال مشکل داریم و یک مجمع دیگر هم امسال برگزار می‌شود و برای سازمان لیگ و فوتسال هم این مجامع برگزار خواهد که از این بابت نقصی نداشته باشیم.

تعدادی از نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا هم در این نشست حضور دارند و روند برگزاری مجمع را زیر نظر گرفته‌اند.

ممبینی، دبیرکل فدراسیون فوتبال درباره دستور کار مجمع امروز گفت: تایید انتصاب خزانه‌دار امروز انجام می‌شود. مصوبات مجمع قبلی به تایید می‌رسد. انتخاب اعضای کمیته حسابرسی از دستورکار خارج شد.

صحبت‌های تاج درباره هواداران، VAR و ساختمانی برای زنان فوتبالیست

دستور جلسه امروز فدراسیون فوتبال با ۷۰ رای از ۷۹ رای ماخوذه تایید شد.

مهدی تاج همچنین در این مجمع گفت: مشخص شد که فوتبال بدون هواداران لطفی ندارد. امیدوارم در آینده نزدیک از همه اهالی فوتبال در ورزشگاه‌ها میزبانی کنیم. در مجموع خانواده فوتبال قدردان زحمات همه تماشاگران و همه مدیران باشگاه‌ها، روسای هیات‌ها و مجموعه فوتبال است. گام‌های مهمی برای تیم‌های ملی برداشتیم و امیدوارم سال‌ آینده نوجوانان و جوانان به جام جهانی بروند. اقدامات ستادی برای موفقیت تیم ملی امید هم برداشته شده است. موانع پیش‌روی نصب سیستم کمک داور ویدیویی برداشته شده است و امیدوارم فصل آینده را با VAR برگزار کنیم.

رئیس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: ساختمان اداری فدراسیون فوتبال و تجهیز کمپ تیم ملی را در دستور کار داریم. درب ورودی این کمپ در حال ساخت است. کارهای خوبی در کمپ تیم ملی انجام شده و نزدیک‌ترین اتفاق، افتتاح ساختمان کوثر است که برای استفاده زنان ملی‌پوش است.

صحبت‌های تاج درباره هواداران، VAR و ساختمانی برای زنان فوتبالیست

حسین باجیوند، علی‌محمد مرتضوی و امیرفرشاد تفکری، روسای هیات‌های فوتبال کشور به عنوان ناظرهای این مجمع عمومی و فوق‌العاده انتخاب شدند.

محمد غفاری، منصور بیک‌وردی و علی طاهری از دیگر روسای هیات‌های فوتبال نیز به عنوان شمارش کنندگان آرای مجمع انتخاب شدند.

اعضای مجمع، صورت جلسه مجمع گذشته را هم با 67 رای مثبت تصویب کردند که طی آن مهدی تاج به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال انتخاب شده بود.

محمد پولادگر، معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان هم با اندکی تاخیر در این نشست حضور یافت.

همچنین اعضای مجمع با فعالیت حسابرس مستقل این فدراسیون موافقت کردند.

وحید فدایی نیز به عنوان خزانه‌دار مستقل این فدراسیون فعالیت خود را با تایید اعضای مجمع آغاز کرد و حاضران در مجمع برای او دست زدند.

این خبر به روزرسانی می‌شود…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *