احساس ناکامی شدید آرتتا بعد از شکست برابر سیتی

احساس ناکامی شدید آرتتا بعد از شکست برابر سیتی

سرمربی آرسنال از شکست برابر منچستر سیتی در جام حذفی انگلیس احساس بسیار بدی دارد. او براین باور است که تیمش می توانست در این بازی به پیروزی دست پیدا کند.

به گزارش سادس و به نقل از بی تی اسپورت، آرسنال در یک شانزدهم نهایی جام حذفی انگلیس به مصاف منچستر سیتی رفت که این بازی با یک گل به سود سیتیزن‌ها به پایان رسید تا شاگردان گواردیولا راهی دور بعد شوند.

مایکل آرتتا سرمربی جوان آرسنال از شکست تیمش در این بازی بسیار ناراحت است. او در نشست خبری بعد از بازی گفت: احساس ناکامی شدیدی دارم. می توانستیم بهتر از این بازی کنیم و گل تساوی را به ثمر برسانیم. بازی سختی بود و یک گل  کافی بود تا پیروز این بازی مشخص شود.

او ادامه داد: نتوانستیم انتظارات را برآورده کنیم و انضباط لازم را در زمین نداشتیم. فرصت هایی را روی دروازه حریف خلق کردیم که از آنها به خوبی استفاده نکردیم. پیروز شدن برابر منچستر سیتی بسیار سخت است اما حریف خوبی برابر آن بودیم.

آرتتا در پایان گفت: در چنین بازی های بزرگی باید قدر موقعیت‌ها را دانست و سرنوشت‌ساز ظاهر شد. جزئیات کوچک، برنده بازی را در چنین دیدارهایی مشخص می کند. متاسفانه ما نتوانستیم از فرصت های خود استفاده کنیم و بازنده شدیم. امیدوارم در دیدارهای بعدی جبران کنیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *