کالای قاچاق میلیاردی در “بهار” توقیف شد

 فرمانده انتظامی شهرستان “بهار” از توقیف یک محموله قاچاق کالای گمرکی با ارزش یک میلیارد و ۱۲ میلیون ریال خبر داد.
به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “جمشید باقری” در تشریح این خبر گفت:ماموران انتظامی استان همدان در لبیک به پیام نوروزی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ” اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل” و مبارزه بی امان با قاچاق کالا را در سرلوحه امورات خود قرار داده و در این راستا شبانه روز در تلاش هستند.

وی افزود: کارکنان خدوم انتظامی بهار در شبانه روز گذشته با هماهنگی مقام قضائی و تقویت ایست و بازرسی ها در محور های مواصلاتی منتهی به استان همجوار یک دستگاه خودرو ی حامل مقادیری کالای قاچاق را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی در ادامه افزود: پس از انتقال خودرو به یگان انتظامی مشخص شد که صاحبان این محموله گمرکی به قصد فروش و منفعت شخصی خود و زیان رساندن به اقتصاد ملّی کشور اقدام به جابجایی این محموله عظیم که شامل ۳هزار و ۷۸۳ ثوب البسه خارجی به ارزش ۷۵۶ میلیون ریال و تعداد یک هزار و ۵۶ عدد ادکلن خارجی به ارزش ۲۲۰ میلیون ریال و همچنین تعداد ۲۴۰ تخته پتوی خارجی به ارزش ۳۶ میلیون ریال بوده از مرز های غربی کشور بارگیری کرده اند.

باقری در ادامه افزود: در این رابطه دو نفر قاچاقچی موصوف دستگیر و خودور به پارکینگ دلالت و پرونده تشکیل شده به مرجع قضائی ارسال شد .

این مقام انتظامی با توصیه به قاچاقچیانی که قصد تردد از مسیر شهرستان بهار را دارند تصریح کرد: این افراد سود جو که با اقدام غیر قانونی خود قصد از بین بردن چرخه تولید را در کشور دارند، بدانند که پلیس هرگز اجازه تردد و منفعت طلبی به آنها را نمی دهد و مقابله با پدیده شوم قاچاق را سرلوحه کار انتظامی این شهرستان قرار داده است و از مردم عزیز خواست تا برای همکاری با ماموران نیروی انتظامی در صورت مشاهده تردد خودرو های حامل قاچاق سریعاً با تماس با سامانه فوریت های پلیسی ۱۱۰ نزدیک ترین یگان انتظامی را مطلّع کنند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *