کلاهبردار ۲ میلیارد و ۵۰۰میلیون ریالی درشهرستان “پیشوا” دستگیر شد

 فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا از دستگیری فردی که مبلغ دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.
 به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس  سرهنگ “هادی احمدی” ، گفت: در پی دریافت پرونده ای مبنی بر این که فردی با وعده خرید خودرو های لوکس، مبلغ دو میلیارد و۵۰۰  میلیون ریال از دو نفر در شهرستان پیشوا کلاهبرداری کرده بود، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

سرهنگ احمدی در ادامه جزئیات این خبر گفت: با توجه به اظهارات شاکیان، احتمال وقوع موارد دیگر کلاهبرداری توسط متهم متصور شد که در طی رسیدگی به پرونده، دو نفرشاکی دیگر نیز شناسایی شدند که متهم به روش های مختلف از آنان کلاهبرداری کرده بود.

وی، بیان داشت: در تحقیقات انجام شده و سر نخ های موجود مشخص شد، متهم در مخفیگاهی در تهران است که با اخذ دستور از مقام قضائی، متهم توسط ماموران پلیس آگاهی شهرستان دستگیر شد.

این مقام ارشد انتظامی، تصریح کرد: متهم در ابتدا منکر هرگونه اتهامی بود که پس از مواجهه با دلایل و مستندات لب به اعتراف گشود و به کلاهبرداری خود به مبلغ دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از مالباختگان اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده روانه زندان شد.

فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا از عموم شهروندان خواست: در هنگام معامله ازصحت اسناد ارائه شده توسط فروشندگان اطمینان پیدا کرده و در تنظیم قراردادها کلیه قوانین و مقررات مربوطه را رعایت کنند و ضمن حفظ هوشیاری، مانع رسیدن افراد شیاد به نیت پلیدشان شوند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *