انفجار امروز در تهرانپارس مواد محترقه بود

 فرمانده انتظامي تهران بزرگ با اشاره به انفجار صبح امروز محله تهرانپارس گفت: جوان 25 ساله اي که مشغول جمع آوري مواد بازيافتي ار داخل سطل زباله اي در محله تهرانپارس بود، حين بيرون آوردن بسته اي، ناگهان بسته مذکور منفجر که به مجروحيت جوان از ناحيه دست و صورت منجر شد.
به گزارش سادس به نقل از پايگاه خبري پليس، سردار “ساجدي نيا” صبح امروز اعلام کرد، مقارن ساعت 10 و 12 دقيقه 29 ارديبهشت ماه انفجاري در محدوده منطقه تهرانپارس در شرق تهران اتفاق افتاد که بلافاصله نيروهاي پليس و واحد هاي امدادي در محل حاضر شدند.

اين مقام انتظامي عنوان داشت: پس از بررسي مشخص شد جوان 25 ساله اي که مشغول جمع آوري مواد بازيافتي سطل زباله بود، متوجه بسته اي شد و قصد بيرون آوردن آن را داشت اما ناگهان بسته مذکور منفجر که به مجروحيت جوان از ناحيه دست و صورت  منجر شد.

وي افزود: به دنبال اين موضوع کارشناسان چک و خنثي سازي پليس، بلافاصله در محل حاضر شدند و نسبت به بررسي حادثه اقدام کردند که در بررسي هاي فني مشخص شد مواد استفاده شده شامل مواد محترقه دست ساز بوده است و هيچ گونه اثري از وجود مواد منفجره در بسته مذکور ديده نمي شود.

رئيس پليس تهران بزرگ در ادامه ضمن توصيه به شهروندان در خصوص عدم نگهداري مواد محترقه و خطرسازدر منزل، گفت: شهروندان در نظر داشته باشند که نگهداري مواد محترقه، خطرناک است و امکان بروز حادثه در هر لحظه وجود دارد و بر همين اساس از شهروندان درخواست مي شود در صورت وجود مواد محترقه در منزل و محل کار، موارد را به مرکز فوريت هاي پليسي 110 اطلاع دهند تا ماموران چک و خنثي سازي پليس پايتخت نسبت به جمع آوري آن اقدام کنند

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *