انهدام باند سارقان 10ميلياردي محموله هاي باري در اصفهان

 اعضاي باندي كه با همدستي يكديگر اقدام به سرقت محموله هاي باري به ارزش 10 ميليارد ريال كرده بودند در عمليات ويژه کارآگاهان پليس آگاهي استان و شهرستان “نائين” شناسايي و دستگير شدند.
به گزارش سادس به نقل ازپایگاه خبری پلیس سرهنگ “ستار خسروي ” رئيس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي استان اصفهان  با اعلام اين خبر، اظهار داشت: در پي وقوع سرقت 45 كارتن مغز پسته به ارزش 500 ميليون ريال از يك خودرو كاميون ولوو، موضوع به صورت ويژه در دستور كار كارآگاهان اين پليس قرار گرفت.

وي افزود: ماموران در حال انجام تحقيقات براي دستگيري سارق يا سارقان بودند كه سه سرقت مشابه ديگر نيز به پليس گزارش شد كه بررسي ها نشان داد كه سارقان حرفه اي و سابقه دار بودند  و موقعي که رانندگان در استراحت به سر مي بردند در فرصت مناسب، چادر خودرو را پاره کرده و  بخشي از محموله کاميون ها را سرقت مي كردند.

وي تصريح کرد: با انجام اقدامات علمي و تخصصي اين پليس، هويت اصلي سردسته و ساير همدستان وي شناسايي شد که سرانجام با هماهنگي مقام قضائي همگي متهمان در دو عمليات جداگانه در اصفهان و شهرستان نائين دستگير و با صدور قرار از مرجع قضائي روانه زندان شدند.

سرهنگ خسروي با بيان اين که اعضاي اين باند، سه نفر و همگي آنها معتاد به مواد مخدر و داراي سوابق كيفري هستند، گفت: در مجموع اموال سرقت رفته توسط اين سارقان، بيش از 10 ميليارد ريال بوده است.

وي تصريح كرد: در اين عمليات از مخفيگاه متهمان دستگير شده، هفت دستگاه ال اي دي به ارزش 20 ميليون تومان كشف و با اعترافات متهمان يك مالخر نيز دستگير شد كه تحقيقات براي كشف و استرداد اموال مسروقه به مالباختگان در دستور كار اين پليس است.

اين مقام مسئول، عنوان داشت: با توجه به اين كه سارقان در حوزه شهرستان هاي اردستان، شهرضا، كاشان و اراك مرتكب سرقت شده اند از كساني كه اموال آنها به اين شيوه در شهرستان هاي مذكور به سرقت رفته مي خواهيم تا به منظور پيگيري پرونده خود به پليس آگاهي استان اصفهان مراجعه کنند.

رئيس پليس آگاهي استان خاطر نشان كرد: رانندگان عزيز مي بايست از استراحت در نقاط کور جاده اي و مکان هاي خلوت خودداري و سعي کنند در پارکينگ هاي معتبر استراحت نمايند و همچنين رانندگان در طول مسير از افشاء نوع محموله خود با ديگران خودداري نموده و در صورت مواجه شدن با اين سارقين مشخصات و شماره خودرو آنها را بخاطر سپرده و سريعاً از طريق شماره تلفن 110 به اطلاع پليس برسانند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *