‌حضور فعال بانک کارآفرین در چهلمین کنگره سالانه جامعه جراحان ایران

 بانک کارآفرین با حضور در چهلمین کنگره علمی سالانه جامعه جراحان ایران، برای دهمین سال پیاپی اقدام به ارائه انواع خدمات بانکی مورد نیاز اعضای این جامعه نمود.
 به گزارش سادس به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، در ادامه همكاری و تعامل سازنده با جامعه پزشكی و جراحان كشور، این بانک با استقرار یک واحد مستقل و ارائه خدمات بانكی و مالی، در این رویداد مهم که از ۲۰ تا ۲۴ اردیبهشت ماه در مرکز همایش‌های رازی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد، حضور فعال و موثری داشت.

بر اساس این گزارش، در طول پنج روز برگزاری كنگره جامعه جراحان، بانک کارآفرین با استقرار یک شعبه سیار بانكی امكان ارائه خدمات بانكی مورد نیاز این جامعه از جمله پرداخت حق عضویت سالانه، افتتاح حساب، سرویس‌دهی مناسب و ارائه خدمات آنلاین (online) مطلوب را فراهم كرد.
لازم به ذکر است که در مدت زمان یاد شده بیش‌از ۱۵۰۰ نفر از اعضای جامعه با مراجعه به محل از سرویس‌های مورد نیاز بهره‌مند شدند.
این گزارش همچنین حاکی است، ایجاد همدلی و ارتباط مناسب با مراجعه‌كنندگان، ارائه خدمات بانكی موردنیاز در كوتاه‌ترین زمان ممكن و حسن برخورد پرسنل بانک، موجب تامین رضایت خاطر برگزاركنندگان كنگره شد و دکتر کاظم عباسیون دبیر اجرایی جامعه جراحان ایران، طی نامه‌ای از همراهی و همكاری بانک كارآفرین در چهلمین کنگره علمی سالانه جامعه جراحان ایران تقدیر و تشكر كرد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *