تظاهرات صدها اسرائیلی علیه ترامپ در تل آویو

صدها اسرائیلی که اکثر آنها زن بودند، روز شنبه در اعتراض به دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در اطراف ساختمان سفارت این کشور در تل آویو تظاهرات کردند.

به گزارش سادس به نقل از خبرگزاری فرانسه، در حالی که در نخستین روز ریاست جمهوری ترامپ، تظاهرات گسترده‌ای در سراسر جهان در اعتراض به سیاست‌های وی برگزار شده، صدها اسرائیلی که اکثر آنها را زنان تشکیل می‌دادند، در اطراف سفارت آمریکا در شهر تل آویو تظاهرات کردند.

معترضان پارچه نوشته هایی در دست داشتند که روی آن این شعارها نقش بسته بود: “نفرت مهم و بزرگ نیست” ، “حقوق زنان، حقوق بشر است”.

تظاهرات زنان یکی از ۶۰۰ راهپیمایی اعتراض آمیزی است که در سراسر جهان برگزار شده است، یک روز پس از برگزاری مراسم تحلیف ترامپ.

این تظاهرات و راهپیمایی‌ها با هدف محکوم کردن اظهارات ترامپ در رقابت‌های انتخاباتی برگزار شده است. صدها هزار نفر از شهروندان آمریکایی نیز در واشنگتن تظاهرات کردند و تظاهرات مشابهی نیز در شهرهای لندن، پاریس و سیدنی علیه ریاست جمهوری ترامپ برگزار شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آیت الله ربانی نماد حمایت و اطاعت از ولی فقیه بود

ی بهمن ۳ , ۱۳۹۵
حضرت آیت الله ربانی (ره) نماد حمایت و اطاعت از ولی فقیه بود تا جایی که خود پرچمدار در راهپیمایی ۹ دی ۱۳۸۸ بود. به گزارش سادس به نقل از تسنیم محمد ربانی فرزند آیت الله ربانی درباره شخصیت آیت الله ربانی گفت: مرحوم آیت الله ربانی پس از سالها […]