افشای راز جنایت مرد بی رحم با کشف جسد دختر ۱۸ ساله

با گذشت بیش از ۱۳ماه از ناپدیدشدن دختر ۱۸ ساله ای در شیراز بالاخره با کشف استخوان های به جا مانده از این دختر پرده از راز یک جنایت برداشته شد.

به گزارش سادس به نقل ازجام نیوز ۱۳ ماه بود که از مفقود شدن دختر ۱۸ ساله ای در شیراز می گذشت و خانواده اش هر چه گشتند، اثری از او پیدا نکردند.

مادر این دختر به بازپرس می گفت روز حادثه دخترم تک و تنها در خانه بود. من و دیگر اعضای خانواده برای انجام کاری از منزل خارج شده بودیم.

زمانی که برگشتیم متوجه بهم ریختگی خانه شده و گوشی تلفن همراه دخترم و گوشواره های طلایش که گوشه ای افتاده بود ما را نگران کرد.

به دنبال اعلام مفقود شدن این دختر پرونده ای در دادسرای جنایی شیراز تشکیل و دستورات لازم از سوی بازپرس برای مشخص شدن این موضوع آغاز شد.

کاراگاهان به تحقیق پیرامون این موضوع پرداخته و تعدادی مظنون را شناسایی کردند. در بازجویی های صورت گرفته از مظنونان هیچ سرنخی به دست نیامد اما با توجه به اختلاف حساب پدر دختر ۱۸ ساله با یکی از مظنونان احتمال اینکه وی در مفقود شدن این دختر دخالت داشته باشد قوت گرفت.

مظنون، جوانی ۲۶ ساله بود که با پدر مفقودی زمینی معامله کرده بود. پلیس سراغ او رفت اما وی مدعی شد که از دختر ۱۸ ساله خبر ندارد.

در چنین شرایطی، پلیس با تشکیل گروه های جست وجو، همه جا را گشت اما با گذشت زمان، ردی از دختر گمشده به دست نیامد.

حالا خانواده وی اطمینان داشتند که برای دخترشان اتفاق بدی رخ داده است. تحقیقات تخصصی برای کشف راز ناپدیدشدن دختر ۱۸ ساله شروع شد.

آن پسر به عنوان تنها مظنون پرونده دستگیر شد و چند روز در بازداشتگاه بود اما در تمامی مراحل بازجویی مدعی شد که از راز ناپدیدشدن وی خبر ندارد و نمی داند چه اتفاقی برایش افتاده است.

وقتی تحقیق از او به جایی نرسید، به ناچار او را با وثیقه سنگین آزاد کردند و جست وجوها برای یافتن ردی از دختر گمشده ادامه یافت.

چندی پیش بود که فردی با موتورسیکلت یک پاکت را به دست خانواده این دختر رساند زمانی که پاکت باز شد فقط چند تار مو در داخل آن بود. هر چند مرد ناشناس مدعی شده بود که این بسته را فردی به او داده و خواسته که به آنها تحویل بدهد.

بدین ترتیب مسیر تحقیقات وارد مرحله تازه ای شد در چنین شرایطی پلیس وارد عمل شد و با ردگیری های تخصصی، سرنخ هایی به دست آورده و دریافتند که مظنونی که چندی قبل آزاد شده در این پرونده نقش داشته است.

از این رو بار دیگر او را دستگیر کردند اما پس از انتقال به اداره آگاهی مدعی شد که اطلاعی از سرنوشت دختر۱۸ ساله ندارد. جوان دستگیر شده اظهار بی گناهی میکرد.

مأموران با پرونده ای پیچیده روبه رو بودند تا اینکه پیامکی را در تلفن همراه متهم دیدند که در آن پیرامون پاکت گفته شده بود. با چیدن پازل این معما کنار هم مشخص شد که این جوان در مفقود شدن دختر جوان نقش داشته است».

با این سرنخ تازه، تحقیقات پلیس از سر گرفته شد تا اینکه مأموران پس از ۱۳ ماه بررسی های تخصصی متوجه شدند که (نخستین مظنون پرونده) فرستنده این پیامک بوده است.

با این اطلاعات پسر جوان تحت بازجویی قرار گرفت و این بار وقتی مدارک و شواهد را علیه خود دید، به ربودن و قتل این دختر اعتراف کرد. او در ادامه نشانی چاهی را در کوار به مأموران پلیس داد و مدعی شد که پس از انتقال مقتول به آنجا، او را در داخل چاه دفن کرده است.

با اعترافات پسر جوان، مأموران راهی چاه مورد نظر شدند و در بررسی چاه، اسکلت به جا مانده از این دختر را کشف کردند این در حالی است که احتمال می رود متهم پس از قتل برای اینکه اثری از او باقی نماند، جسد را دفن کرده و برای اینکه موضوع لو نرود جسد را به اطراف کوار برده است.

اختلاف حساب با پدر قربانی را به عنوان انگیزه اش از جنایت عنوان کرده است.

این متهم سنگدل در بازجویی ها مدعی شد روز حادثه با اطمینان از اینکه به غیر از دختر ۱۸ ساله کسی در منزل نیست به آنجا رفته و با ورود به منزل دختر جوان را خفه کرده و سپس جسد را درون چمدانی گذاشته و با انتقال به روستاهای اطراف کوار، جسد را در چاهی دفن کرده است.

وی در تمامی مراحل تحقیقات اختلاف مالی با پدر این دختر بر سر یک قطعه زمین را انگیزه جنایت عنوان کرد.

وی با قرار بازداشت موقت در اختیار کارآگاهان قرار دارد تا در ادامه بازجویی ها زوایای مختلف این جنایت فاش شود.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *