افشای راز جنایت مرد بی رحم با کشف جسد دختر 18 ساله

با گذشت بیش از 13ماه از ناپدیدشدن دختر 18 ساله ای در شیراز بالاخره با کشف استخوان های به جا مانده از این دختر پرده از راز یک جنایت برداشته شد.

به گزارش سادس به نقل ازجام نیوز 13 ماه بود که از مفقود شدن دختر 18 ساله ای در شیراز می گذشت و خانواده اش هر چه گشتند، اثري از او پيدا نكردند.

مادر این دختر به بازپرس می گفت روز حادثه دخترم تک و تنها در خانه بود. من و دیگر اعضای خانواده برای انجام کاری از منزل خارج شده بودیم.

زمانی که برگشتیم متوجه بهم ریختگی خانه شده و گوشی تلفن همراه دخترم و گوشواره های طلایش که گوشه ای افتاده بود ما را نگران کرد.

به دنبال اعلام مفقود شدن این دختر پرونده ای در دادسرای جنایی شیراز تشکیل و دستورات لازم از سوی بازپرس برای مشخص شدن این موضوع آغاز شد.

کاراگاهان به تحقیق پیرامون این موضوع پرداخته و تعدادی مظنون را شناسایی کردند. در بازجویی های صورت گرفته از مظنونان هیچ سرنخی به دست نیامد اما با توجه به اختلاف حساب پدر دختر 18 ساله با یکی از مظنونان احتمال اینکه وی در مفقود شدن این دختر دخالت داشته باشد قوت گرفت.

مظنون، جواني 26 ساله بود كه با پدر مفقودی زمینی معامله کرده بود. پلیس سراغ او رفت اما وي مدعي شد كه از دختر 18 ساله خبر ندارد.

در چنين شرايطي، پلیس با تشكيل گروه هاي جست وجو، همه جا را گشت اما با گذشت زمان، ردي از دختر گمشده به دست نيامد.

حالا خانواده وی اطمينان داشتند كه براي دخترشان اتفاق بدي رخ داده است. تحقيقات تخصصي براي كشف راز ناپديدشدن دختر 18 ساله شروع شد.

آن پسر به عنوان تنها مظنون پرونده دستگير شد و چند روز در بازداشتگاه بود اما در تمامي مراحل بازجويي مدعي شد كه از راز ناپديدشدن وی خبر ندارد و نمي داند چه اتفاقي برايش افتاده است.

وقتي تحقيق از او به جايي نرسيد، به ناچار او را با وثیقه سنگین آزاد كردند و جست وجوها براي يافتن ردي از دختر گمشده ادامه يافت.

چندی پیش بود كه فردی با موتورسیکلت یک پاکت را به دست خانواده این دختر رساند زمانی که پاکت باز شد فقط چند تار مو در داخل آن بود. هر چند مرد ناشناس مدعي شده بود كه این بسته را فردی به او داده و خواسته که به آنها تحویل بدهد.

بدین ترتیب مسیر تحقیقات وارد مرحله تازه ای شد در چنين شرايطي پليس وارد عمل شد و با ردگيري هاي تخصصي، سرنخ هایی به دست آورده و دریافتند که مظنونی که چندی قبل آزاد شده در این پرونده نقش داشته است.

از این رو بار دیگر او را دستگیر کردند اما پس از انتقال به اداره آگاهي مدعي شد كه اطلاعي از سرنوشت دختر18 ساله ندارد. جوان دستگير شده اظهار بي گناهي ميكرد.

مأموران با پرونده اي پيچيده روبه رو بودند تا اينكه پيامكي را در تلفن همراه متهم دیدند که در آن پیرامون پاکت گفته شده بود. با چیدن پازل این معما کنار هم مشخص شد که این جوان در مفقود شدن دختر جوان نقش داشته است».

با اين سرنخ تازه، تحقيقات پليس از سر گرفته شد تا اينكه مأموران پس از 13 ماه بررسي هاي تخصصي متوجه شدند كه (نخستين مظنون پرونده) فرستنده اين پيامك بوده است.

با اين اطلاعات پسر جوان تحت بازجویی قرار گرفت و اين بار وقتي مدارك و شواهد را عليه خود ديد، به ربودن و قتل این دختر اعتراف كرد. او در ادامه نشاني چاهي را در کوار به مأموران پليس داد و مدعي شد كه پس از انتقال مقتول به آنجا، او را در داخل چاه دفن کرده است.

با اعترافات پسر جوان، مأموران راهي چاه مورد نظر شدند و در بررسي چاه، اسکلت به جا مانده از این دختر را كشف كردند اين در حالي است كه احتمال مي رود متهم پس از قتل براي اينكه اثري از او باقي نماند، جسد را دفن کرده و برای اینکه موضوع لو نرود جسد را به اطراف کوار برده است.

اختلاف حساب با پدر قربانی را به عنوان انگيزه اش از جنايت عنوان كرده است.

این متهم سنگدل در بازجویی ها مدعی شد روز حادثه با اطمینان از اینکه به غیر از دختر 18 ساله کسی در منزل نیست به آنجا رفته و با ورود به منزل دختر جوان را خفه کرده و سپس جسد را درون چمدانی گذاشته و با انتقال به روستاهای اطراف کوار، جسد را در چاهی دفن کرده است.

وی در تمامی مراحل تحقیقات اختلاف مالی با پدر این دختر بر سر یک قطعه زمین را انگیزه جنایت عنوان کرد.

وي با قرار بازداشت موقت در اختيار كارآگاهان قرار دارد تا در ادامه بازجويي ها زوایای مختلف این جنايت فاش شود.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *