هک تلگرام دختر همسایه به خاطر رسیدن به اهداف شوم

 فردی ناشناس که در شبکه اجتماعی تلگرام، اقدام به هک حساب کاربری و ارسال پیام از جانب افراد می‌کرد توسط مأموران پلیس‌فتا مازندران دستگیر شد.

به گزارش سادس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ حسن محمدنژاد رئیس پلیس فتا استان مازندران در تشریح این خبر گفت: در پی مراجعه یکی از شهروندان به پلیس فتا مبنی بر این که، پیامی از طرف شخصی ناشناس با مضمون ” به منظور به روزرسانی برنامه تلگرام خود کد 5 رقمی که برای شما ارسال می گردد را ارسال نمائید” اقدام به ارسال کد 5 رقمی برای فرستنده این پیام  کرد.

وی افزود، بعد از ارسال این کد به شماره فرستنده پیام، متوجه هک صفحه تلگرام شخصی خود و ارسال پیام توهین آمیز به اشخاصی که شماره تلفن آن ها در لیست تماس وی بوده شده است.رییس پلیس فتای استان مازندران افزود: پس از اخذ این مرجوعه قضایی بلافاصله مراتب در دستور کار کارآگاهان پلیس فتا استان قرار گرفت و ماموران با بررسی های فنی و تخصصی متهم را با استفاده از اینترنت مربوط به مخابرات اقدام به دسترسی به صفحه تلگرام شاکی کرده بود را شناسائی و با هماهنگی مرجع قضائی وی را دستگیر کردند.

محمدنژاد در ادامه تصریح کرد: متهم در بازجوئی ها، ضمن اقرار به بزه انتسابی عنوان داشت؛ با استفاده از یک خط ایرانسل اقدام به ارسال پیام برای شاکیه در شبکه اجتماعی تلگرام مبنی بر ارسال کد 5 رقمی کرد و سپس با به ورود به صفحه کاربری شاکیه در تلگرام از جانب وی اقدام به ارسال پیام برای دوستانش می کرد.

 

متهم هدف از این عمل را برقراری رابطه دوستی با شاکیه که در اطراف منزلشان  سکونت داشت عنوان و پس از تکمیل تحقیقات پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *