پایبندی به اصول اسلامی ؛ وجه تمایز پلیس زن در ایران با سایر کشورها/ تقویت یگان ویژه ناجا در دستور کار

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا پایبندی به اصول و ارزش های اسلامی و دینی را وجه تمایز پلیس زن در ایران با سایر کشورها دانست و گفت : تقویت یگان ویژه ناجا در دستور کار است.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبرنگار خبری پلیس، ” سردار زاده کمند ” در همایش علمی پلیس زن در یگان های ویژه اظهار داشت: امروز به قاطعیت می توان گفت آماده ترین و قابل ترین میزان توانمندی در بین تمامی نیروهای مسلح در یگان ویژه مشهود است.

وی با بیان اینکه یگان ویژه در ارتقاء نظم و امنیت نقش کلیدی دارد ، افزود : در نیروی انتظامی مجاهدان واقعی و سربازان امام زمان حضور دارند.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا ادامه داد : باید بدانیم زمانی منتظران واقعی هستیم که تن به ستم ندهیم و شرط منتظرواقعی بودن این است که در زمان غیبت مطیع ولی امر زمان خود باشیم.

سردار زاده کمند با بیان اینکه امروز نیروی انتظامی از مهم ترین اجزای  تامین و توسعه امنیت ملی است، گفت: نیروی انتظامی زیر چتر ولایت پرچم عدالت را در دست گرفته و  برای توسعه نظم و امنیت اجتماعی ایفای نقش می کند.

نقش کلیدی پلیس زن در پیشبرد اهداف نظام و انقلاب/ تقویت یگان ویژه ناجا در دستور کار

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به نقش موثر پلیس زن در یگان ویژه بیان کرد: تقویت یگان ویژه در ابعاد مختلف از جمله تاکتیک، تجهیزات و … در دستور کار قرار دارد.

وی اضافه کرد : یکی از ابعاد تقویت یگان ویژه، بحث نقش دهی به زنان است.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا تاکید کرد : کارکنان زن با  سازماندهی و ساختاردهی مناسب  می تواننند بر مأموریت های مختلف نظیر حمایت و تأمین امنیت  مثمرثمر باشند.

وی ادامه داد : قطعا همکاران زن در یگان ویژه می توانند با یک برنامه ریزی درست و مناسب همانند دلاورمردان این یگان نقش موثر داشته باشند و پشتوانه بسیار خوبی در کلیه قسمت ها باشند.

جانشین معاون هماهنگ کننده با بیان اینکه مسئولیت پلیس زن در ایران از سایر کشورها مهم تر و سنگین تر است، گفت : چراکه این پلیس، علاوه بر لزوم داشتن اقتدار و توانمندی باید ارزش های یک زن مسلمان را رعایت کند و این وجه تمایز پلیس زن ایران با سایر کشورهاست.

سردار زاده کمند در پایان با اشاره به به انتظار مقام معظم رهبری که در سخنان اخیرشان که ” پلیس در عین اقتدار و توانمندی حتی با مجرمین بدرفتار نباشد: گفت :  ما در جمهوری اسلامی ایران معتقدیم پلیس یگان ویژه اعم از زن و مرد در این اقتدار و توانمندی باید در زمینه فکری ، اعتقادی ، اخلاقی ، خلاقیت، هوشمندی و … یک انسان کامل، توانمند باشد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *