حمایت بانک قوامین از تیم ملی فوتبال کشورمان

بانک قوامین در راستای ارزش گذاری به ورزش ملی و حمایت از تیم ملی فوتبال کشورمان زمین چمن مجموعه ی فرهنگی ورزشی پاس قوامین را در اختیار تیم ملی فوتبال قرار می دهد.
به گزارش سادس به نقل از روابط عمومی بانک قوامین، در نشست مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال با دکتر نتاج مدیرعامل بانک قوامین موافقت شد مجموعه فرهنگی ورزشی پاس قوامین به منظور انجام تمرینات تیم ملی در اختیار فدراسیون فوتبال قرار گیرد.
بر پایه ی همین گزارش : در این نشست طرفین توافق کردند زمین چمن مجموعه ی پاس قوامین و هم چنین سایر اماکن ورزشی به منظور انجام تمرینات در اختیار تیم ملی فوتبال قرار گیرد.

در این نشست دکتر نتاج با اشاره به این که حمایت از ورزش ملی کشور یک وظیفه ی ملی است یادآور شد: بانک قوامین در راستای رسالت خود در حمایت از تیم های ورزشی کشور و نیز ارج نهادن به ورزش قهرمانی تمامی امکانات خود را در اختیار ورزشکاران بالاخص قهرمانان تیم ملی فوتبال قرار می دهد.
این گزارش حاکی است در این دیدار رئیس فدراسیون فوتبال نیز ضمن قدردانی از حمایت های فرماندهی نیروی انتظامی و مدیریت بانک قوامین تصریح کرد: برای موفقیت تیم ملی فوتبال بایستی همه ارکان هماهنگ با هم گام بردارند.
وی افزود: با حمایت نهادهای ارزشمندی هم چون بانک قوامین قطعاً موفقیت های تیم ملی فوتبال نتیجه بخش و افتخار آفرین برای ایران اسلامی و مردم مسلمان کشورمان خواهد بود.
شایان ذکر است در حال حاضر بانک قوامین با داشتن بیش از 13 تیم والیبال، فوتسال، کشتی، قایقرانی، شنا، دومیدانی، تکواندو، کاراته، تیراندازی، تیروکمان، ووشو، جودو و دارت با عنوان پاس قوامین در لیگ های برتر و دسته یک کشور حضور دارد که در برخی رشته ها از جمله کاراته، تکواندو، جودو، قایقرانی، شنا، تیر اندازی و تیروکمان افتخارات متعددی را کسب نموده است.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *