مسابقات فوتسال جمعیت امام رضایی ها یادبود درگذشتگان حادثه متروپل در خرمشهر+ تصاویر

مسابقات فوتسال جمعیت امام رضایی ها یادبود درگذشتگان حادثه متروپل بین نمایندگان محلات و روستاهای مسیر خرمشهر و شلمچه در سه رده سنی در هفته آخر مردادماه ۱۴۰۱ برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری سادس از خرمشهر، مسابقات فوتسال با شرکت ۲۴ تیم در راستای تحول اجتماعی و فرهنگی در منطقه خرمشهر به شلمچه بین نمایندگان روستاها و محلات این مسیر در سه رده سنی  نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به مدت یک هفته از یکشنبه ۲۳ مرداد ماه برگزار شد.

این مسابقات فوتسال که به همت جمعیت امام رضایی ها در سالن سرپوشیده و چمن مصنوعی دانشکده علوم و فنون نیروی دریایی خرمشهر انجام شده است با نظارت ۶ پیشکسوت فوتبال خرمشهر و با حضور نمایندگان رسمی هیات داوران فوتبال این شهرستان تا روز جمعه در حال برگزاری است.

۱۲ تیم در رده ۱۵ تا ۱۷ سال(نوجوان)، ۶ تیم در رده  ۱۷ تا ۱۹ سال(جوان) و ۶ تیم در رده بزرگسال از ۱۲ روستا و محله صد دستگاه، سرحانیه ۱، سرحانیه ۲، جدیده، دربند شرقی، دربند غربی، مصلاوی، سوره، پل نو، عریض، ولی عصر و شهرک سادات در مسیر خرمشهر به شلمچه تا جمعه ۲۸ مرداد ماه به رقابت می پردازند.

پیوست فرهنگی در طول مسابقات با برگزاری نماز جماعت، جلسه پرسش و پاسخ و عزاداری توسط اعضای تیم ها  صورت می پذیرد وقرار است به غیر از جایزه نقدی، اهدای کاپ و مدال به تیم های رده اول تا سوم، انتخاب آقای گل مسابقات، انتخاب بازیکن اخلاق، تقدیر از پیشکسوتان، اعضای ۳  تیم منتخب رده نوجوانان مسابقات به اردوی مشهد اعزام شوند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *